Вівторок

23.04.2019

21:57

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

„Адреналін” з острожанами
Минулого тижня в передачі Шустер – Lіve "Адреналін" обговорювалась проблема перебування вагітних жінок в СІЗО та народження там дітей. Серед присутніх у залі були і перший заступник міського голови Віталій Ундір та депутат міської ради Борис Гловацький. Оскільки на запрошення студії Савіка Шустера депутатам міської ради прийняти участь у прямому ефірі програми більше охочих не виявилося.  

За словами Віталія Ундіра, на програмі були присутні 52 депутати місцевих рад з різних регіонів. Серед присутніх була народний депутат Олена Бондаренко, Юрій Павленко, Гарік Кричевський, представники СІЗО.

– Чому саме депутати місцевих рад брали участь в обговоренні? Савік Шустер вважає, що це є своєрідний конгрес України, який повинен обговорювати актуальні проблеми, – розповідає Віталій Олександрович. – За радянських часів багато з них замовчувались і така тенденція перейшла в незалежну Україну. Дуже неприємно було дізнатись про те, як у Харківському СІЗО в наручниках народила 19-річна жінка. Вона прийшла до нас в студію вже з 8 місячною дитиною. Ми чули розповіді її адвоката. Ми бачили яким було СІЗО до порушення цієї проблеми, як воно змінилось після того, як справа набула розголосу. Там з’явились душові та кімнати для дітей і кількість жінок, які там перебувають, зменшилась утричі. А це вже результативність обговорення проблеми. Більшість із присутніх – 50 депутатів висловились за те, що вагітні жінки не мали б утримуватись в СІЗО. І лише двоє були переконані, що при тяжких злочинах вагітність не має бути індульгенцією від покарання.

Співрозмовник каже, що загалом враження від перебування в прямому ефірі позитивне, такі програми дають свої результати. Тому при наступних пропозиціях участі в ефірах шанс мають і інші депутати міської ради.

Олена ТОЛОЧИК
№5 від 2 лютого 2013 р. Категория: Події | Просмотров: 238 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]