Четвер

25.04.2019

18:46

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Академічний бал – свято для студенства
У Національному університеті "Острозька академія” третього лютого відбувся Академічний бал. П’ятий рік поспіль у рамках святкування тижня факультету романо-германських мов проводиться цей загальноуніверситетський танцювальний захід. Щорічно чимало викладачів та спудеїв із різних факультетів Альма-матер виявляють бажання стати учасниками найбільшої танцювальної події академії.

Напередодні академічного балу всі танцювальні пари ознайомлювалися із правилами світського етикету та відвіду­вали хореографічні майстер-класи, де їх навчали базових елементів віденського вальсу. Дрес-код – обов’язкова умова танцювального вечора. Для дівчат – це вечірня сукня, а кавалерів – фрак або костюм. Нововведенням цього року стала можливість для дівчат відвідати бал із студентами Острозького військового ліцею.

Музичний супровід для танцювального вечора створював Академічний камерний оркестр Рівненської обласної філармонії під керівництвом Сергія Хоровця. Музиканти грали в основному мелодії віденського композитора Штрау­са, а також віденський вальс Гершвіна. Традиційно на балу були господарі, цього року це – Іван Стечинський та Катерина Харчук. Їм належало станцювати перший вальс для урочистого відкриття вечора. Для гостей балу також танцювали переможці у номінації "Найкраща пара 2011 року” Василь Гончарук та Віта Моcкальчук. За усіма танцями на паркеті уважно спостерігали господарі балу. Тож, на завершення дійства були визначені імена трьох найкращих пар, які найелегантніше та наймайстерніше танцювали вальс. Переможцями "Академічного балу – 2012” стали Ірина Білик та Дмитро Стаднійчук, другу сходинку посіли Катерина Степанова та Петро Пінчук, а парі Діани Білоконенко та Юрія Гомоновича господарі присудили почесне третє місце. Найкращі танцювальні пари отримали невеличкі подарунки: солодощі та квіти для леді. На балу для гостей виступали танцювальні колективи "Шейк”, "Реверс”, а також виконували сольні вокальні номери. Свій внесок у святковий вечір зробили також учасники канадсько-української обмінної програми "Канада. Світ. Молодь”. Вони виконали власний танцювальний номер. Заключним акордом "Академічного балу – 2012” став танець найкращих пар вечора, до яких згодом приєдналися усі гості.

Диригент камерного оркестру Сергій Хоровець так висловився про академічний бал у Національному університеті "Острозька академія”: "Взагалі, такі заходи проводяться нечасто, але дуже добре, що це вже започатковується. Здебільшого такі танцювальні дійства в Україні пов’язані із Київською оперою. Однак мені дуже приємно, що студентство Острозької академії підтягується своїми зусиллями та намаганнями до заданого столичного тону”. За його словами, академічний бал – це хороше свято для студентства.

www.oa.edu.ua
Просмотров: 243 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]