Вівторок

23.04.2019

20:56

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Акція заради здоров’я

Україна 7 квітня відзначила Всесвітній день здоров’я. З цієї нагоди в установах та організаціях проводилися відповідні заходи, які мають на меті популяризацію здорового способу життя, формування негативного ставлення до шкідливих звичок.  

Очевидно, що школа не може стояти осторонь, адже ці питання є особливо актуальними, коли йдеться про дітей та учнівську молодь. Цього року з нагоди Всесвітнього дня здоров’я педагогічний та учнівський колективи Острозької ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 у повному складі долучилися до проведення акції «Рух заради здоров’я», організувавши дружню ранкову зарядку на шкільних коридорах.

Під веселу ритмічну музику, яка передувала дзвоникові на перший урок, усі школярі на чолі із класними керівниками дружно вишикувались і почали день зі спортивної ранкової зарядки. Керували спортивним святом класні керівники початкових класів, учителі фізкультури, лідери учнівського самоврядування.

Ранкова зарядка допомогла дітям прокинутись, додала веселого настрою на увесь день, а головне – ще раз наочно довела, що здоров’я і спорт – це не тільки важливо і корисно, а ще й доступно, варто лише захотіти. Сподіваємося, подібні заходи стануть традиційними, а очікуваний результат – здорова нація, яка захоплюється спортом – довго не змусить на себе чекати!

Катерина ДЕНИЩУК, педагог-організатор Острозької ЗОШ І-ІІІ ст. №1

№16 від 12 квітня 2014 р. Категория: Освіта і виховання | Просмотров: 246 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]