Неділя

21.04.2019

21:48

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Антихрист живий, а хорошу людину вбили…

Сьогодні ми започатковуємо нову рубрику. Щодо її назви було кілька версій, та найбільш прийнятною ми вважаємо ту, під якою розміщений цей матеріал. Щодо її необхідності сумнівів немає – кілька «Фактів» не здатні передати весь спектр подій навколо нас, головним чином в Україні та за кордоном. Сподіваємося, нововведення сподобається нашим читачам. 

Безумовно, найцікавішою подією минулого тижня стало загадкове зникнення з телеканалів антихриста, вбивці, терориста № 1 в нинішньому світі, злодія, брехуна, негідника путіна. Брехлива москальська пропаганда вперто мовчала про причини відсутності свого царька, а ось в соціальних мережах, звичайно, москалофобської орієн­тації, чого тільки не писали – і вбили сатану, і відсторонили від влади, і він лікує спину, і в нього рак, і  народилася дитина в його коханки Кабаєвої. Заради вродливої гімнастки той виродок покинув дружину – це ще раз говорить про якості (не пишу людські, бо це не людина) покидька, який керує клятою москалією. Фіналом події стала поява кремлівського карлика на офіційній зустрічі з президентом Киргизії в понеділок, 17 березня, чомусь не в столиці, а в Санкт-Петербурзі. Проте, і там не все гаразд. У Facebook дописувачі стверджують, що це був двійник, що знімали хвору людину, монтаж та ін.

Найжахливішою подією минулого тижня, звісно після війни на Донбасі, стало підс­тупне вбивство нашої колеги, головного редактора міської газети «Нетішинський віс­ник» Ольги Мороз. Її знаю з 2002 року, бо довелось майже 8 місяців працювати разом. Можна багато розповідати, але квінтесенцією всього будуть слова – хороша людина, талановитий і безкомпромісний журналіст, патріот України. Тепер її немає. Чиясь підс­тупна рука (чи руки) вбили журналіста, а ось той, хто проливає ріки крові, фінансує війну в нашій країні, організовує терористичні акти по всьому світу – живе і продовжує робити біду. Боже, де справедливість?

Серед значущих подій минулого тижня можна виділити такі. У четвер, 12 березня, заст­релився екс-глава Запорізької ОДА, регіо­нал Олександр Пек­лушенко, якому загрожував чималий термін ув’язнення за злочини проти Майдану. Наступного дня були повідом­лення про те, що Україна отримала перший транш обсягом 5 млрд. доларів від МВФ; ГПУ повідомила про підоз­ру та оголосила в розшук п’ятьох колишніх нардепів, які голосували за так звані «диктаторські закони» 16 січня 2014 року; бандитська влада клятої москалії не пустила україн­ських лікарів до незаконно ув’язненої Надії Савченко, хоча спершу обіцяла зворотнє; у столиці клятої москалії горів Новодівичий монастир. У понеділок, 16 березня, в Костянтинівці (Донецька обл.) під час аварії за участі БМП ЗСУ загинула 8-річна дівчинка. Це спричинило масові безлади у місті, які організували і провели з допомогою ворогів України спецслужби клятої москалії.

Верховна Рада України в середу, 17 березня, схвалила звернення до ООН та ЄС щодо введення миротворців. За це проголосував 341 народний депутат. Це неабияк обурило кляту москалю, аякже – вона прагне, щоб в Україні тривала війна, знищувалася економіка, гинули люди; центральна влада «ощасливила» народ повідомленням про те, що з 1 квітня гаряча вода подорожчає на 55-57%, опалення на 75%; Арсеній Яценюк повідомив, що МЗС України підготувало заяву до Гаазького суду щодо військової інтервенції клятої москалії. Терористи в Тунісі вбили 21 особу, включаючи 17 іноземців, поранили – понад 40. Я не здивуюсь, якщо за плечима терористів стоїть сатана путін. На проплаченому збіговиську в москві до річниці захоплення Криму антихрист висловився, що вважає москалів та українців одним народом і нібито сподівається на відновлення міждержавних зв'язків. Після того, що він зробив – «вже ми ніколи не будемо братами», хоча насправді ними ніколи і не були.

Іван ГЛУШМАН

№ 12 від 21 березня 2014 р. Категория: Події | Просмотров: 224 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]