Вівторок

23.04.2019

09:40

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Апостолу музики присвячувалось
Минулого тижня Острозька музична школа вкотре продемонструвала, що музика творить дива, творчість здатна піднімати настрій, а рівень організації дозвілля заслуговує щирих слів вдячності і захоплення. Саме тому після закінчення вечора, присвяченого 170-річчю Миколи Лисенка, в залі довго звучали бурхливі овації та оплески.

Миколу Віталійовича Лисенка називають піаністом-віртуозом, апостолом слов’янської музики, за життя він написав більше тисячі творів. Він був і піаністом, і педагогом, і композитором, і диригентом. Про його таланти, цікаві факти біографії на заході розповідала ведуча. Присутні в залі уважно слухали і захоплювались багатогранністю людини, яка змогла за 2 роки опанувати 4-річний курс навчання в Лейпцігській консерваторії. А твори, які звучали у майстерному, душевному виконанні учнів та викладачів музичної школи, яскраво продемонстрували талант композитора. Його музика лунала звуками скрипки, фортепіано, баяна; у сольному та ансамблевому виконанні.

«Родзинкою» вечора став уривок з опери Лисенка «Коза-дереза» у виконанні учнів школи. Гарні костюми і грим звірят, майстерне виконання своїх партій, артистизм, декорації в поєднанні створили відчуття дитячого свята. Юні артисти почувалися на сцені впевнено, постановка пройшла на одному диханні.

Цим і заслужила овації присутніх у залі. Учасників ще довго не відпускали задоволені глядачі. Їх вдячність і свою подяку висловила на завершення директор музичної школи Валентина Кузьменко. Вона відзначила високий рівень підготовки свята і постановки опери. Висловила сподівання, що дитячі опери у виконанні учнів школи стануть її доброю традицією і ще не раз радуватимуть глядачів.

Олена ТОЛОЧИК
Просмотров: 264 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]