Вівторок

23.04.2019

21:17

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Автобусна зупинка МММ-2011
Мені часто доводиться їздити у Вельбівне, Нетішин. В Острозі, очікуючи автобус, доводиться інколи стояти тривалий час під дощем, снігом, палючим сонцем і дітям, і дорослим, і престарілим, і інвалідам. Безумовно – це дуже важко, особливо останнім. Зовсім інша ситуація у Вельбівному. Там ще в 2005 році встановили три гарні криті автобусні зупинки. Вони захищають пасажирів від негоди і є можливість сидячи очікувати транспорт.

До нас в редакцію, міську раду неодноразово звертались острожани і мешканці району щодо необхідності облаштування місць для очікування транспорту в центральній частині міста, зокрема, на вул. кн. Острозьких (біля міськфінвідділу), на Мануїльського (біля колишнього хлібозаводу) та ін. Вирішити це питання міська влада могла тільки частково через брак коштів. Встановлювались лавки для сидінь, які неодноразово знищували вандали. Цього року місцева влада пішла іншим шляхом – запропонували всім бажаючим облаштувати зупинки. Першими підтримали таку ініціативу представники системи МММ-2011. Упродовж місяця за їх кошти була виготовлена та встановлена автобусна зупинка, яку ми бачимо на фото. Перші пасажири очікували транспорт там уже ввечері 10 квітня.

– Ми давно знаємо про проблему із зупинками у Острозі, – розповідає міський голова Олександр Шикер. – Дуже вдячні системі МММ-2011 та безпосередньо С. П. Мавроді, за їхні соціальні ініціативи, які роблять наше місто комфортним та привабливим. Ми готові співпрацювати з іншими підприємцями і заможними людьми. Сподіваюся, що знайдуться інші спонсори і допоможуть нам облаштувати криті автобусні зупинки в напрямку Межиріча, Оженина та ін. Разом ми зробимо наше місто кращим.

Дахи вельбівненських критих зупинок виготовили із полікарбонату. Він має чимало переваг, зокрема, легкий, має гарний естетичний вигляд, частково прозорий. Разом з тим, як показав час, цей матеріал погано витримує температурні коливання і удари (можливо каменя, граду). Минулого року я помітив, що покрівля зупинки потріскалась, а тепер там уже є чималі дірки. Дах першої острозької зупинки виготовили із металу, який, думаю, послужить значно довше.Як ви оцінюєте встановлення критої зупинки?


Марія ЯРМОЛЮК, с. Вельбівне:

– Дуже добре, що влада міста потурбувалася про те, щоб хоч трохи полегшити людям життя. Тепер старші люди, нездорові можуть присісти і так очікувати автобус. Коли йтиме дощ, пектиме сонце – накриття захистить від них.

Олександр АТАМАНЮК,
с. Ми­лятин:

– Безумовно, встановлення зупинки оцінюю, як позитивний крок. Перебуваючи за кордоном, зокрема у Польщі, я там майже всюди у селах і містах бачив спеціально обладнані місця для очікування пасажирами транспорту. Правда там вони закриті з трьох сторін, що краще захищає від негоди та спеки.Володимир МЕДВЕДЬ, с. Вельбівне:

– Наскільки я знаю, це перша така зупинка встановлена в Острозі. Важливо, щоб люди берегли їх і не допустили знищення, як колись старих, збудованих ще за радянської влади. Керівництву міста і району слід подбати, аби подібні зупинки встановили і в інших місцях.­

Іван ГЛУШМАН

Просмотров: 7794 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 4.8/99
Всего комментариев: 1411 2 3 ... 13 14 »
141 Ангелина  
очень классная остановка, учитывая летнюю жару или возможность дождей! побольше бы таких!!!

140 инна  
Дуже класно! Можно від дощу сховатися! Зробили ще одне добре діло в черговий раз!

139 Инна  
О це так - нарешті про МММ в Острозі дізналися усі!Дуже гарна ідея! Молодці.

138 Іванка  
Дуже хороша ідея! Добре ще існує така система, за рахунок якої можна добитися якогось результату. Мы можем многое!

137 людмила  
Спасибо организаторам системы МММ. МОЛОДЦЫ! МЫ ИЗМЕНИМ МИР !

136 Виктор  
Очень хорошая идея.Было бы неплохо ,если все бы чаще думали друг о друге,и помогали. МОЛОДЦЫ. МЫ МОЖЕМ МНОГОЕ.

135 Галина  
Дуже гарна зупинка, велика дяка за тещо поставили! Адже в місті дуже мало накритих зупинок. Молодці так тримати!!!!

134 Максим  
Отличный ход...молодцы ребята!

133 Андрей  
Дякую за добру справу!

132 Алексей  
В наше время такие события как глоток свежего воздуха. Храни Вас Господь.

1-10 11-20 21-30 ... 121-130 131-140
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]