Четвер

18.04.2019

19:21

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Б’ють журналістів – бояться правди

Ми ще не встигли усвідомити всіх наслідків цьогорічного Майдану. Ще довго заживатимуть душевні та фізичні рани тих, хто був там і бачив справжню війну. А про те, що ніколи не змиряться рідні зі смертю героїв Небесної сотні – немає чого й говорити. Не давши нам навіть отямитись від тих подій, на Україну насунулось нове лихо. Прийшло воно з північного сходу. «Невідомі» зелені чоловічки окупували Крим, знущаються з тих, хто підтримує українське, стоїть за правду. Якщо порівнювати ці дві події, то очевидним є те, що на боці антиукраїнських сил стоїть Росія. Вони дуже бояться правди, бо б’ють журналістів, пошкоджують знімальну техніку, викрадають тих, хто поширює правду.  

Ось деякі злочинні дії самопроголошеної антиконституційної влади в Криму проти журналістів і свободи слова. Відомий на всю Україну репортер «Інтера» Андрій Цаплієнко побував у багатьох гарячих точках планети. Але тільки на кримській землі його побили, відібрали камеру. Це красномовно говорить про нинішню так звану кримську владу. 

На в'їзді до Криму з боку Херсонської області 9 березня невідомі у військовій формі – назвемо їх своїми іменами – злочинці з так званої кримської самооборони і військові Росії, зат­римали двох українських журналістів та кількох активісток автомайдану. Їх утримували в полоні кілька днів, знущалися. Того ж дня іншу групу працівників медіа, серед яких був журналіст «Главкома», також затримали. Озброєні люди вкрали у журналістів усю готівку, пошкодили техніку. То хто захопив владу в автономії?

У четвер, 13 березня, телеканал новин «24» розповів про те, що у Сімферополі журналісти знімали матеріал про захоплення «самообороною Аксьонова» складів паливно-мастильних матеріалів поруч з військовою частиною. Коли розпочався штурм, пролунали вибухи. Бандити протаранили паркан військової частини, після чого розпочалася стрілянина. Почали переслідувати спостерігачів. Більшості журналістів (серед них – багато іноземних) вдалося втекти. Не встиг тільки оператор французького телеканалу «Canal+», якого взяли у полон.

Кричущі злодіяння, які творяться в Криму, показують, що владу там захопив криміналітет. Як розповідають різні ЗМІ, бандит із «клікухою» Гоблін добре відомий в Криму ще з кінця 90-х років. А спікер вже розпущеного парламенту Криму Константінов боргує величезні суми банкам України і навіть Росії. Саме  таких союзників вибрали собі російські загарбники, аби створити видимість законності та підтримки народу. І осуд світової спільноти, санкції ЄС і США їх не лякають. Єдине, чого банда боїться – правди і тих, хто її намагається донести до людей. Тому і б'ють журналістів, вик­радають, беруть у полон, погрожують.

Сьогодні не виникає жодних ілюзій щодо «референдуму». Навіть якщо прийде менше 10 відсотків мешканців Криму, «намалюють» цифру, яку потрібно, а результати й поготів. Все робиться з єдиною метою – аби загарбати  Крим, а потім рухатись вглиб України. На жаль, влада Януковича пов­ністю знищила нашу армію, дії світової спільноти нерішучі, «жує соплі» нова влада. Цього тільки й треба Путіну, щоб закріпитися в Криму. Що буде далі – побачимо...

Іван ГЛУШМАН

№12 від 15 березня 2014 р. Категория: Політика, депутатська діяльність | Просмотров: 277 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]