Вівторок

23.04.2019

21:49

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Батьки і діти, діти і батьки! Нерозділиме і одвічне коло…

Сучасна сім’я все більше стає головною ланкою у вихованні дитини. Вона має забезпечувати її достатні матеріальні та педагогічні умови для інтелектуального, фізичного, морального та духовного розвитку. Батьки. Якими вони повинні бути? Загальних рецептів немає. І все ж… 

Ніжна, весела мати, що вміє бути ледь-ледь холоднуватою. Стримано суворий батько, що часом усміхнеться і зрідка попустує. Можливо, на таких невеликих «вкраплюваннях» мають триматися і авторитет, і любов до батьків.

У 14 – 15 років діти оцінюють свій отчий дім, поведінку членів сім’ї. Саме тоді вони цікавляться становищем батьків у суспільстві. Особливо гордяться діти, коли батьки освічені і мають авторитет. Та чи кожний розуміє, що посада і зарплата – це лише зовнішні показники значущості людини. Справжнє багатство – це відносини між дітьми і батьками, їхня духовна близькість.

Як будувати такі відносини? Яким має бути навчання і виховання в сім’ї? Які принципи виховання дисципліни у дитини? Чи допомагають закони розумно організувати сімейне виховання? Як виховати обдаровану дитину? У родинному шкільному колі розглядалися ці питання на батьківських зборах учнів 8 класу Острозької загальноосвітньої школи №3. Класний керівник Зоя Панасюк ознайомила батьків із «десятьма золотими правилами», яких радить дотримуватися американський психолог доктор Віктор Клайн. Нагадала Зоя Миколаївна і про права батьків, і про їх відповідальність за розвиток дитини. Щоб збори пройшли у невимушеній атмосфері, восьмикласники підготували батькам театралізовану композицію, приурочену Дню матері.

Світлана ОЛІЙНИК,
заступник директора з навчальної роботи Острозької ЗОШ І-ІІІ ст. № 3

№ 21 від 23 травня 2015 р. Категория: Освіта і виховання | Просмотров: 793 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]