П'ятниця

19.04.2019

18:02

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Бажаю більше вдячних покупців
Нещодавно я був свідком неприємної події у магазині «Господарські товари», який належить відомому у місті підприємцю, депутату міської ради Василю Хохлічу. Мені необхідно було придбати деякі матеріали для ремонту вдома. Походивши магазинами нашого міста, зупинив свій вибір на згаданому вище закладі торгівлі. Поспілкувавшись із продавцем, мені порадили, що і скільки необхідно придбати для ремонту. Частину покупок я отримав у магазині від продавців, а металевий кутник мені мали врізати на вулиці. Підійшовши до вказаного місця, я став чекати поки продавець обслужить покупців переді мною.

У цей час до нас під’їхав чорний джип. З нього вийшов спортивної статури молодик. Не звертаючи жодної уваги на нас, роботу продавця, він у грубій формі зажадав, щоб його негайно обслужили. Хлопець сказав, що є черга і необхідно трохи почекати. Почувши це «крутий» вилаяв продавця, причому ні за що, «надавив авторитетом» і так як ніхто не хотів скандалу, то «поважного» довелося пропустити без черги. Нам всім було ніяково слухати лайку невихованої людини і ми погодились поступитися чергою, лиш би припинити те неподобство. Пригадалися радянські часи, бувало, що продавець міг нагримати на покупця, а тут навпаки. Юнак, хоч йому також було неприємно, нас гарно обслужив, незважаючи ні на що, подякував за покупку.

З двоякими враженнями повертався додому. З одного боку грубість, невихованість, нетерпимість, а з іншого – чемність і порядність, разом із тим сміливість, бо зумів заперечити одному з мажорів. Я часто буваю в магазинах підприємця Хохліча. Приємно, що там багатий асортимент товарів, обслуговування завжди на високому рівні. Думаю, необхідно, щоб продавці і покупці толерантно ставилися один до одного, були вдячними за хороший сервіс. Напередодні Дня працівників торгівлі хочу привітати всіх продавців нашого міста, і особливо магазину «Господарські товари» по вул. Островського, із професійним святом. Бажаю вам міцного здоров’я, успішної праці, витримки, багато добрих і вдячних покупців.

В. КРАВЧУК, мешканець м. Острога
Просмотров: 371 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]