Вівторок

23.04.2019

21:19

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Бажаючим стати правоохоронцем
Захищати права і свободи людей – ось основні завдання міліціонера та справжнього чоловіка. Саме цьому навчають навчальні заклади системи МВС України, го№46 від 16 листопада 2013 р.туючи висококваліфіковані кадри для органів внутрішніх справ. Поряд з юридичними дисциплінами, курсанти також ос­воюють спеціальну підготовку, фінанси та кредит, облік та аудит, інформаційні системи, психологію тощо. Тож якщо ви мрієте стати працівником карного розшуку, слідчого відділення, відділення міліції громадської безпеки або експертом-криміналістом, ця інформація саме для вас.   

У 2014 році прийом вступників на навчання до вищих навчальних закладів МВС Ук­раїни для підготовки фахівців за напрямами освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр» буде здійснюватися на базі повної загальної середньої освіти за конкурсом пред’явлених сертифікатів Українського центру оцінювання якості освіти з української мови й літератури, історії України (іноземної мови або математики – на факультети підготовки слідчих), а також за результатами оцінки рівня фізичної підготовки та співбесіди щодо готовності до навчання та проходження служби в органах внутрішніх справ, які проводитимуться предметними екзаменаційними комісіями ВНЗ МВС. Разом з тим, повідомляємо, що право брати участь у конкурсі за результатами зовнішнього незалежного оцінювання або за результатами вступних екзаменів з конкурсних предметів у вищому навчальному закладі за їх вибором мають особи, які здобули повну загальну середню освіту у 2007 році і раніше, а також громадяни України, звільнені зі строкової військової служби в рік вступу до вищого навчального закладу.

Просимо вступників, які виявили бажання навчатися у ВНЗ МВС, звернути увагу на необхідність своєчасної реєстрації в Українському центрі оцінювання якості освіти з метою проходження тестування у зазначені терміни.

Острозьким МВ УМВС України в Рівненській області вже розпочато роботу по відбору кандидатів для направлення в 2014 році на денну форму навчання до вищих навчальних закладів системи МВС України (Національна академія внутрішніх справ, Львівський державний університет внутрішніх справ, Харківський національний університет внутрішніх справ, Луганський державний університет внутрішніх справ, Одеський державний університет внутрішніх справ, Академія внутрішніх військ МВС, Національний університет «Юридична академія ім. Ярослава Мудрого», Національний університет «Одеська юридична академія» тощо). Тож тим, хто вирішив здобувати професію захисника правопорядку, вже зараз необхідно звертатися в міський відділ міліції за адресою: м. Острог, проспект Незалежності, 89 (каб. № 5).

Тетяна ГУЛЬЧУК, помічник начальника Острозького МВ УМВС України в Рівненській області з кадрового забезпечення, майор міліції
№46 від 16 листопада 2013 р. Категория: Правоохоронні органи, право і кримінал | Просмотров: 252 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]