П'ятниця

19.04.2019

09:56

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Без дискусій, але з запитами
Двадцять п’ять депутатів із 30 були присутні на тридцять третій сесії Острозької міської ради шостого скликання 25 січня. На засіданні розглядались планові питання, були внесені додаткові, а також депутатські запити.  

На початку сесії була внесена пропозиція по виключенню питання про встановлення надбавки, премій та виплати матеріальних допомог міському голові, секретарю міської ради, заступникам міського голови та керуючому справами виконкому міськради, а також питання розгляду заяв громадян, клопотань підприємств, установ, організацій про вилучення та надання земельних ділянок. Їх виключили із порядку денного одноголосно. Так само і включили ряд депутатських запитів.

Одноголосно було прийнято рішення із ряду освітянських питань – організації харчування дітей пільгової категорії, учнів 1-4 класів, плати за відвідування дітьми дошкільних закладів; про виконання програми роботи з обдарованою учнівською молоддю; програми розвитку фізкультури і спорту. Також депутати були одностайні у рішеннях про використання коштів субвенції з держбюджету на компенсацію ризику населення зони спостереження, затвердження структури та чисельності Острозької міськради, внесення змін до статуту КП «Теплоенергія».

Додаткові питання стосувалися внесення змін до міського бюджету на 2013 рік, змін до Положення про Острозький міський терцентр соціального обслуговування, затвердження висновку про вартість приміщення котельні за адресою: м. Острог, вул. Городище, 9-а.

Після цього свої депутатські запити озвучили О. Корнійчук, С. Рибачок, Г. Аршинов, В. Панчук, О. Олішевський, Ю. Олексійчук. Подаємо нижче запит О. Олішевського, інші запити і відповіді на них будуть опубліковані в наступних номерах газети.

Олена ТОЛОЧИК

№5 від 2 лютого 2013 р. Категория: Міська рада | Просмотров: 258 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]