Неділя

21.04.2019

17:05

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Безкорислива праця – яскравий прояв любові
Ми вже розповідали, що в Україні, з настанням тепла, стартувала Всеукраїнська акція «За чисте довкілля». Переважна більшість острожан прибирала територію де живуть, працюють, у громадських місцях. Сьогодні ми підбиваємо підсумки цієї роботи.  

– У нашому місті Всеукраїнський День благоустрою був проведений 20 квітня, – розповіла начальник міської інспекції з благоустрою Марія Журик. – Були проведені заходи щодо впорядкуван$CUT$ня міських парків та скверів, а також прилеглих та закріплених територій, у яких брали участь підприємства, установи, організації міста незалежно від форми власності, навчальні заклади, приватні підприємці, мешканці приватної забудови міста. Того дня був проведений суботник із залученням працівників міськвиконкому та його структурних підрозділів.

Силами працівників комунальних служб були впорядковані 4 кладовища, братські могили та меморіальні комплекси, які розташовані на території міста. Під час проведення акції „Посади своє дерево” було висаджено 899 саджанців: 282 - кущів, 617 - дерев (туї, берези, граби, сосни, ялини, абрикоси) на власних територіях закладів та територіях міських парків і скверів.

Волонтерами Національного університету „Острозька академія” здійснено прибирання  території навколо природного джерела по вул. Бельмаж, а також Замкової гори. Учнями Острозького обласного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою був впорядкований меморіальний комплекс „Братське кладовище”.

До Пасхальних свят прихожани Церкви євангельських християн баптистів  22-24 квітня проводили акцію щодо впорядкування дитячих майданчиків на подвір’ях п’ятиповерхових будинків, а також парку по проспекту Незалежності, 50.  Ініціативна група мешканців мікрорайону облаштувала дитячий майданчик на вулиці Дулібів.  

В усіх навчальних закладах проводились виховні та класні години: усна подорож „Сторінки Червоної книги”, бесіди „Екологічні проблеми Острожчини”, „Природоохоронні території України”, „Ліси і парки – легені планети”, „Виробництво та екологія” тощо.

За коментарем я звернувся також до міського голови Олександра Шикера:

– На мою думку, День довкілля у місті був проведений на оцінку «добре». Мушу констатувати, що громада міста працювала не в повну силу. Були неефективно розставлені сили і засоби. Сміття, яке зібрали на прилеглих територіях біля багатоповерхівок і у приватному секторі, вчасно не вивозили. Не був залучений транспорт ще одного нашого  комунального підприємства – «Теплоенергія», а лише «Водоканалу». Неприємно про це говорити, але не всі жителі міста активно долучились до роботи. Одні працювали на совість, прибирали у різних місцях міста. Така безкорислива праця на благо громади є яскравим проявом любові до свого міста, людей, причому не на словах, а ділом. У Острозі живуть також люди, які за роботою лише байдуже спостерігали, ховалися. Вони навіть не прибирали власну територію, де живуть. Відповідно до закону, кожний власник земельної ділянки повинен утримувати її у належному стані до бордюрного каменю проїжджої частини. Таке ставлення окремих острожан до свого обов’язку є безвідповідальним, і, я би сказав, своє­рідним викликом громаді. На це ми будемо реагувати належним чином. Ще однією проблемою є сміття. Вже десятки разів звертались до мешканців міста, про те, щоб не виносили до контейнерів гілки дерев, траву, залишки будівельних матеріалів. Для цього необхідно замовляти спеціальний транспорт, який може надати ОКП «Водоканал». Треба зрозуміти, що завантажити негабаритне сміття у автомобіль, який працює із контейнерами, не можливо. Хотілося, щоб нас почули мешканці міста і не захаращували таким сміттям місця для контейнерів. Користуючись нагодою, хочу щиро подякувати всім тим острожанам, волонтерам, які сумлінно працювали на толоці. Величезний об’єм роботи виконали комунальники. Хочу висловити щиру вдячність майстру із благоустрою ОКП «Водоканал» Зої Левицькій, трактористам Анатолію Корчевському, Олександру Бардюку, Анатолію Болотнюку, всім двірникам.

Іван ПАВЛІВ
№19 від 11 травня 2013 р. Категория: Благоустрій і комунальна сфера | Просмотров: 319 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]