Субота

20.07.2019

19:09

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

1 2 »

Пригоди, злочини… 

№ 37 від 12 вересня 2015 р.  Рубрика: Безпечна життєдіяльність, надзвичайні ситуації, робота МНС | Переглядів: 308 | Коментарі (0)

Упродовж минулого тижня до Острозького МВ УМВС України в Рівненській області надійшло 86 заяв та повідомлень, за результатами розгляду яких було розпочато 13 кримінальних проваджень. Зокрема:

  • 31 серпня до міліції надійшла письмова заява 39-річного Петра, жителя с. Білашів, про те, що його знайомий під час гостювання вкрав його мобільний телефон;
     
  • ​ 3 вересня до міліції надійшла письмова заява 66-річної Катерини, жительки Острога, про те, що за місцем її проживання двоє її знайомих нанесли їй тілесні ушкодження;
     
  • 5 вересня до міліції надійшла заява 22-річної острожанки Марини про те, що вона просить вжити заходів по розшуку її велосипеда, який було викрадено з під’їзду будинку.
Проводиться рейд «Увага! Діти – на дорозі» 

№ 37 від 12 вересня 2015 р.  Рубрика: Безпечна життєдіяльність, надзвичайні ситуації, робота МНС | Переглядів: 283 | Коментарі (0)

Працівники Державтоінспекції Рівненщини звертають увагу, передусім дорослих, на складну ситуацію з дитячим дорожньо-транспортним травматизмом, яка останнім часом спостерігається на території області.

Інспектори ДАІ б’ють на сполох, адже добові зведення інформують про щоденні дорожньо-транспортні пригоди, у яких гинуть і травмуються люди. Особливе занепокоєння викликають повідомлення про неповнолітніх, які все частіше стають учасниками ДТП.

Діти за літній період уже майже не пам’ятають Правил дорожнього руху, відвикли від галасливих вулиць і численного транспортного потоку. Щоб не допустити аварій за участі дітей, вже традиційно на початку навчального року, з 20 серпня по 20 вересня, в Україні проводиться рейд «Увага! Діти – на дорозі!».

У ці дні наряди Державтоінспекції наближені до навчальних закладів і місць масових скупчень дітей. Інспектори ДАІ проводять бесіди, зустрічі з учнями, під час яких нагадують елементарні вимоги Правил дорожнього руху, а також правила поведінки на дорозі та вулиці.­

Працівники ДАІ вкотре акцентують увагу дорослих на необхідності неодноразового проведення з дітьми застережливих заходів задля їхньої безпеки. Можливо, у період літнього відпочинку вони дещо призабули ази «дорожньої грамоти».  Тому батькам варто нагадати та наголосити на тому, наскільки життєво важливо знати та дотримуватися вимог правил дорожнього руху.

Зі свого боку співробітники Державтоінспекції і надалі проводитимуть профілактичну роботу серед підростаючого покоління заради недопущення загибелі та травмувань дітей в результаті дорожньо-транспортних пригод.

Сподіваємося, що разом нам вдасться зберегти від непоправних вчинків наших дітей.

Сергій МАРТИНЮК,

начальник ВДАІ з обслуговування м. Острог та Острозького району, майор міліції

До уваги абонентів природного газу 

№ 34 від 22 серпня 2015 р.  Рубрика: Безпечна життєдіяльність, надзвичайні ситуації, робота МНС | Переглядів: 255 | Коментарі (0)

На виконання положень Закону України «Про засади функціонування ринку природного газу» з 1 липня 2015 року постачати газ за регульованим тарифом споживачам Рівненської області розпочало нове газопостачальне підприємство – ТОВ «РІВНЕГАЗ ЗБУТ». 

Всім споживачам були доставлені рахунки-фактури та повідомлення про зміну постачальника газу і номерів особових абонентських рахунків, що викликало масові звернення споживачів до абонентних служб.

Повідомляємо, що сплаченні вами кошти з 1 липня 2015 зараховуються на розподільчий рахунок нової газопостачальної організації ТОВ «РІВНЕГАЗ ЗБУТ» та відносяться на ваші особові рахунки як і раніше, також зберігаються всі борги та передоплати.

Банки та відділення поштового зв’язку приймають платежі як за новими, так і за старими номерами абонентських рахунків.

Щодо призначених вам субсидій та пільг, то вони будуть надаватися і в подальшому без додаткового переоформлення.

Тому не варто хвилюватися і поспішати з укладенням нового договору, оскільки це створює черги та незручності для вас.

З метою укладання договорів вам поступово будуть направлятись для ознайомлення примірник типового договору на постачання природного газу, заява–анкета, а при потребі – перелік копій необхідних документів. Після отримання цих документів та ознайомлення з ними просимо звертатись до абонентської служби газового господарства.

Адміністрація ПАТ «Рівнегаз»

Новини з ХАЕС 

№ 34 від 22 серпня 2015 р.  Рубрика: Безпечна життєдіяльність, надзвичайні ситуації, робота МНС | Переглядів: 232 | Коментарі (0)

Станом на 20 серпня 2015 року на першому енергоблоці Хмельницької АЕС тривала тринадцята доба ремонтних робіт. 8 серпня 2015 року о 00:13 год. енергоблок відключено від енергомережі для проведення середнього планово-попереджувального ремонту.

Енергоблок № 2 Хмельницької АЕС працював на потужності 979 МВт. За минулу добу енергоблоком вироблено 23,5 млн. кВт . год. електроенергії, з початку місяця вироблено 440,68 млн. кВт . год. електроенергії.

Радіаційний стан на промисловому майданчику та у прилеглих регіонах не зазнавав змін, знаходиться на рівні, відповідному нормальній експлуатації енергоблоків, і не перевищує природних фонових значень.

Інформцентр ХАЕС

Буде посилено контроль за перевезенням небезпечних вантажів 

№ 33 від 15 серпня 2015 р.  Рубрика: Безпечна життєдіяльність, надзвичайні ситуації, робота МНС | Переглядів: 222 | Коментарі (0)

Перевезення небезпечних вантажів потребує жорсткого контролю й неухильного дотримання вимог законодавства. Тільки впродовж липня-серпня сталося чотири ДТП за участю транспорту, що перевозив небезпечні вантажі. Такі аварії нерідко мають тяжкі наслідки, призводять до забруднення навколишнього середовища та значних економічних втрат. Аби запобігти виникненню надзвичайних подій, із 5 по 30 серпня ДАІ проводить комплекс цільових заходів «Небезпечний вантаж».  ... Читати дальше
До уваги всіх жителів міста, які ще не звернулися за субсидією! 

№ 33 від 15 серпня 2015 р.  Рубрика: Безпечна життєдіяльність, надзвичайні ситуації, робота МНС | Переглядів: 261 | Коментарі (0)

Виконком Острозької міської ради закликає жителів міста звертатися  до управління праці та соціального захисту населення за призначенням житлових субсидій. Бланки заяви та декларації  ви можете отримати безпосередньо в управлінні  праці та соціального захисту населення виконкому Острозької міської ради за адресою: м. Острог, вул. Кн. Острозьких, 22-Г. Усю інформацію щодо порядку призначення житлових субсидій можна отримати   за телефоном: 3-18-05

Прийом звернень проводиться щоденно, окрім вихідних, з 8:00 до 17:00 без обідньої перерви.

Виконком Острозької міської ради

У спеку з вогнем не жартуй! 

№ 32 від 8 серпня 2015 р.  Рубрика: Безпечна життєдіяльність, надзвичайні ситуації, робота МНС | Переглядів: 214 | Коментарі (0)

За прогнозом Укргідрометцентру, найближчим часом будуть утримуватися високий та надзвичайно високий класи пожежної небезпеки. 

З підвищенням температури повітря значно зростає загроза виникнення пожеж не лише у лісових масивах, але й на торфовищах, сільгоспугіддях та сміттєзвалищах.

Гасіння лісових пожеж та загорянь на відкритій території пов’язане з подоланням великих труднощів, затратою значних матеріальних засобів і людських ресурсів. Від своєчасного виявлення загорання і гасіння на початковій стадії залежить подальший успіх ліквідації пожежі та розміри збитків.

Нагадуємо, що забороняється розводити багаття ближче ніж за 50 метрів до хвойного та за 25 метрів до листяного лісу. Розведене вогнище не можна залишати без нагляду. Місце відпочинку після себе потрібно прибрати, адже залишені на сонячній галявині пляшки чи уламки скла, фокусуючи сонячне проміння, здатні спрацювати як запалювальні лінзи.

Пам’ятайте, користуватись вогнем для знищення сухої трави та сміття – категорично заборонено. Адже ці необдумані дії можуть призвести до розповсюдження вогню на житлові, господарські споруди та дачні садиби.

Не забувайте – пожежу легше попередити, ніж загасити.

Володимир ЗАВЕРУХА,
начальник Острозького міськрайонного сектору ГУ ДСНС України у Рівненській області

Очільника Острозької міліції відзначено 

№ 32 від 8 серпня 2015 р.  Рубрика: Безпечна життєдіяльність, надзвичайні ситуації, робота МНС | Переглядів: 282 | Коментарі (0)

За сумлінне ставлення до виконання службових обов’язків, професіоналізм, оперативність та наполегливість, проявлені під час несення служби у зоні проведення антитерористичної операції, начальник УМВС України в Рівненській області відзначив трьох працівників міліції. Серед них – начальник Острозького МВ УМВС України в Рівненській області Валерій Самчук. 

Нагадаємо, 17 липня наряд зведеного загону рівненських правоохоронців під час несення служби на контрольному пункті в’їзду-виїзду «Бугас» спільно з працівниками СБУ перевіряли автомобіль «Форд Фокус» на предмет виявлення заборонених для перевезення речей (зброї, вибухівки, наркотиків). Натомість виявили велику партію грошей.

У ході огляду салону легковика міліціонери виявили понад вісім мільйонів гривень та майже тисячу доларів США, банківські картки кількох банків з пін-кодами у кількості понад 20 штук, видані на різні прізвища та понад півсотні комплектуючих до мобільних телефонів. Документів на перевезення валютних цінностей для перевірки 32-річний житель Донецька не представив. При собі мав посвідчення завідуючого дільницею інкасації перевезення валютних цінностей Ощадбанку Донецька.

Командир 2-го взводу зведеного загону УМВС України в Рівненській області викликав на місце події слідчо-оперативну групу.

За цим фактом відкрито кримінальне провадження за частиною 2 статті 258-5 Кримінального кодексу України (фінансування тероризму).

Згідно зі статтею 9 Дисциплінарного статуту органів внутрішніх справ України, за наказом управління МВС України в Рівненській області грошову винагороду у розмірі місячного грошового забезпечення отримають начальник сектору аналізу, планування та контролю УБОЗ УМВС підполковник міліції Юрій Мартинюк, начальник Острозького МВ УМВС підполковник міліції Валерій ... Читати дальше
На Острожчині протягом тижня трапилося дві ДТП 

№ 31 від 1 серпня 2015 р.  Рубрика: Безпечна життєдіяльність, надзвичайні ситуації, робота МНС | Переглядів: 232 | Коментарі (0)

У вівторок, 21 липня, двоє хлопців потрапили у ДТП. На щастя, вони залишилися живими, щоправда, за життя водія, 21-річного Віталія, медикам довелось поборотися. Брати їхали до  бабусі. На залізничному переїзді у Могилянах, який обладнаний світловою та звуковою сигналізацією, хлопці потрапили у ДТП. Водій вирішив «проскочити» перед потягом, однак не встиг. Вантажний потяг перетворив їх авто на купу брухту, відкинувши його з колії. Водій перебуває у райлікарні, його молодшого брата-пасажира того ж дня відпустили додому. Обставини автопригоди з’ясовуватимуть слідчі.

У понеділок, 27 липня,  61-річний житель Нетішина, будучи за кермом автомобіля «Volkswagen transporter» на одному з нерегульованих пішохідних переходів Острога збив трирічну дитину, яка раптово перебігала дорогу. ДТП трапилася на очах матері, яка знаходилась на протилежному боці вулиці. Дівчинку госпіталізували в дитяче відділення Острозької ЦРЛ. Нині життю дитини нічого не загрожує. Чи мав водій реальну змогу уникнути наїзду на дитину, тепер з’ясовують слідчі. За фактом порушення правил безпеки дорожнього руху відкрито кримінальне провадження.

Острозький МВ УМВС України в Рівненській області

Не знаєш броду – не лізь у воду! 

№ 29 від 18 липня 2015 р.  Рубрика: Безпечна життєдіяльність, надзвичайні ситуації, робота МНС | Переглядів: 279 | Коментарі (0)

Літо – це період активного відпочинку, адже з’яв­ля­єть­ся можливість засмагнути, покупатися у водоймах – річках, озерах. Але потрібно пам’ятати, що цей час інколи приносить не лише радощі, а й прикрощі. Іноді задоволення від купання може обернутися справжньою трагедією, пов’язаною з травматизмом і загибеллю людей. Гинуть дорослі, які знають про правила поведінки на воді; гинуть і діти, які беззахисні в небезпечній ситуації.  ... Читати дальше
Обережно, змії! 

№ 27 від 4 липня 2015 р.  Рубрика: Безпечна життєдіяльність, надзвичайні ситуації, робота МНС | Переглядів: 280 | Коментарі (0)

Наприкінці весни та на початку цього літа в Україні значно збільшилася кількість змій. Вони, виповзши з гнізд, часто зустрічаються в різних місцях, де живуть, працюють і відпочивають люди. Фахівці попереджають про це, бо отруйні змії можуть жалити людей.  ... Читати дальше
В пожежонебезпечний період доступ в ліс обмежено 

№ 25 від 20 червня 2015 р.  Рубрика: Безпечна життєдіяльність, надзвичайні ситуації, робота МНС | Переглядів: 228 | Коментарі (0)

Всі ми знаємо про страшні пожежі, які нещодавно вирували в Сибіру, на торфовищах і нафтобазі в Київ­ській області. Ними завдані мільярдні збитки. Не зайвим буде нагадати, що неконтрольований вогонь – це завжди великі втрати для всього живого і кожного громадянина безпосередньо. А починається він із маленької іскринки, недбальства, незнання.  ... Читати дальше
Острозьку академію «замінували» з навчальною метою 

№ 24 від 13 червня 2015 р.  Рубрика: Безпечна життєдіяльність, надзвичайні ситуації, робота МНС | Переглядів: 285 | Коментарі (0)

Повідомлення про те, що десь в Острозькій академії встановлено бомбу, миттю облетіло 10 червня, після обіду, весь університет. Викладачі швиденько евакуювали студентів із приміщень.  ... Читати дальше
В Острозі перекинувся автомобіль 

№ 23 від 5 червня 2015 р.  Рубрика: Безпечна життєдіяльність, надзвичайні ситуації, робота МНС | Переглядів: 215 | Коментарі (0)

В ніч з суботи на неділю, 30 – 31 травня, в Острозі трапилася автомобільна аварія. В Інтернеті з’явилось повідомлення, що були розлиті хімічні речовини. Роз’яснити ситуацію ми попросили компетентну службу.  ... Читати дальше
Щоб менше було аварій на транспорті 

№ 23 від 5 червня 2015 р.  Рубрика: Безпечна життєдіяльність, надзвичайні ситуації, робота МНС | Переглядів: 249 | Коментарі (0)

Працівники Державтоінспекції впродовж червня проводитимуть заходи «Автобус 2015» щодо профілактики аварійності на пасажирському транспорті. Вони спрямовані, насамперед, на дотримання Правил дорожнього руху. Зокрема, звертатиметься увага на виявлення порушень правил зупинки і стоянки в місцях масових відправлень пасажирів, керування водієм автобусом без ліцензійної картки, перевезення пасажирів на маршруті протяжністю понад 500 км одним водієм, відхилення від визначеного маршруту руху тощо.  ... Читати дальше
У спеку з вогнем не жартуй! 

№ 22 від 30 травня 2015 р.  Рубрика: Безпечна життєдіяльність, надзвичайні ситуації, робота МНС | Переглядів: 218 | Коментарі (0)

За прогнозом Укргідрометцентру, найближчим часом будуть утримуватися високий та надзвичайно високий класи пожежної небезпеки. З підвищенням температури повітря значно зростає загроза виникнення пожеж не лише у лісових масивах, але й на торфовищах, сільгоспугіддях та сміттєзвалищах.  ... Читати дальше
Безпека на дорозі – понад усе! 

№ 20 від 16 травня 2015 р.  Рубрика: Безпечна життєдіяльність, надзвичайні ситуації, робота МНС | Переглядів: 248 | Коментарі (0)

Аби привернути увагу учасників дорожнього руху до проблеми дорожньо-транспортного травматизму за участю водіїв двоколісного транспорту, вартові доріг Рівненщини спільно з представниками місцевих ЗМІ провели профілактичні заходи.  ... Читати дальше
Надаємо послуги в сфері цивільного захисту та безпеки життєдіяльності 

№ 18 від 30 квітня 2015 р.  Рубрика: Безпечна життєдіяльність, надзвичайні ситуації, робота МНС | Переглядів: 389 | Коментарі (0)

Літопис навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності (НМЦ ЦЗ та БЖД) починається зі створення 340-х курсів цивільної оборони (ЦО) Рівненської області на підставі вимог: Директиви штабу ЦО УРСР від 6 січня 1965 р. за № 015; Постанови ЦК КП України і Ради Міністрів УРСР від 21 січня 1965 р. № 72-011; Наказу начальника штабу ЦО області від 14 червня 1965 р за № 28.  ... Читати дальше
Бережімо природу і себе від пожеж 

№ 17 від 25 квітня 2015 р.  Рубрика: Безпечна життєдіяльність, надзвичайні ситуації, робота МНС | Переглядів: 222 | Коментарі (0)

У зв’язку з потеплінням люди почали прибирати садибні ділянки, угіддя та спалювати суху минулорічну траву. Тим самим збільшивши вдвічі кількість пожеж у екосистемах. Головною причиною їх виникнення є людська недбалість і недотримання елементарних правил протипожежної безпеки. Запалюючи багаття під час відпочинку в лісі, чи спалюючи минулорічну суху рослинність в себе на городі, люди не замислюються над тим, що своєю поведінкою вони здатні спричинити масштабну пожежу.  ... Читати дальше
Про безпеку використання газу в побуті в житловому фонді 

№ 11 від 14 березня 2015 р.  Рубрика: Безпечна життєдіяльність, надзвичайні ситуації, робота МНС | Переглядів: 291 | Коментарі (0)

Станом на 14 січня 2015 року в Україні під час використання газу в побуті сталося 6 нещасних випадків, 15 осіб постраждало, з них загинуло – 6 (внаслідок отруєння – 14, внаслідок вибуху газоповітряної суміші – 1). В Рівненській області в минулому році сталося 2 аварії, пов’язані з використанням газу в побуті, внаслідок чого травмувалося 6 осіб, в т.ч. смертельно – 5. Територіальним управлінням Держгірпромнагляду у Рівненській області були створені комісії, які провели технічні розслідування обставин та причин виникнення цих аварій.  ... Читати дальше
1-20 21-40