Вівторок

23.04.2019

05:18

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Безпечний Великдень
На території Острозького району та міста Острог знаходиться 37 культових споруд. Звершуючи святкові служби, священики та прихожани використовуватимуть кадильне вугілля та свічки. Застосування відкритого вогню вимагатиме від них особливої пильності, відтак нагадування про ретельне дотримання правил пожежної безпеки є якраз доречним.

Внаслідок пожеж на об’єктах культових закладів їх дерев’яні конструкції, як правило, згорають повністю, що в свою чергу, завдає не лише матеріальних збитків, а й морально травмує населення. Для запобігання цього слід дотримуватись таких правил:

1. Не залишайте без нагляду запалені свічки та інші джерела відкритого вогню.

2.Слідкуйте за справністю електромережі. Не рідше одного разу на два роки перевіряйте її на опір та якість ізоляції. Категорично забороняється прокладати електромережу в приміщеннях «транзитом», з’єднувати проводи між собою методом скрутки.

3. Необхідно спалимі конструкції будівлі періодично обробляти вогнетривким розчином.

4. Забезпечити приміщення первинними засобами пожежогасіння.

5. Килими , килимові доріжки та інше покриття підлоги у приміщеннях з масовим перебуванням людей повинні надійно кріпитися до підлоги.

6. Не захаращуйте шляхи евакуації.

7. Під час проведення служби в культовому закладі двері евакуаційних виходів дозволяється замикати лише на внутрішні запори, що легко відмикаються.

8. Для обігрівання приміщень дозволяється використовувати лише опалювальні прилади заводського виготовлення.

 При виникненні пожежі негайно повідомте про це службу порятунку МНС України за номером 101 (назвіть точну адресу і своє прізвище, повідомте про наявність людей в зоні пожежі). До прибуття пожежних підрозділів організуйте евакуацію людей та матеріальних цінностей та приступіть до гасіння пожежі первинними засобами пожежогасіння.

Леонід ЖУКОВСЬКИЙ, начальник Острозького РС УДІТБ
Просмотров: 328 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]