П'ятниця

19.04.2019

18:19

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Безпека дітей – понад усе
В рамках всеукраїнської інформаційно-профілактичної акції «Відповідальність починається з мене» працівники міліції проведуть масові зустрічі з дітьми з метою проведення профілактичних бесід на тему: «Негативні наслідки вживання алкогольних напоїв, тютюнових виробів, наркотиків на дитячий організм».   

Крім того, правоохоронці перевірять усі розважальні та торгівельні заклади міста аби не допустити продаж спиртних та тютюнових виробів неповнолітнім. Нагадаємо, що за продаж подібних товарів школярам винних осіб буде притягнуто до адміністративної відповідальності за ст.156 (Порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями і тютюновими виробами) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Особливу увагу міліціонери звертатимуть на виявлення фактів вживання неповнолітніми особами алкогольних напоїв у громадських місцях, появи у громадських місцях у п’яному вигляді, доведення їх до стану сп’яніння, а також перебування у розважальних закладах осіб, які не досягли 16 років. Нагадуємо, що неповнолітні після десятої години ночі у подібних закладах можуть знаходитися лише із супроводом батьків. У разі виявлення порушень, батьків малолітніх буде притягнуто до адміністративної відповідальності за ст.184 ( Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Також варто звернути увагу батьків на недопустимість пустощів дітей на водоймах, – зазначив т.в.о. начальника СКМСД Острозького МВ УМВС України в Рівненській області Тарас Шевчук. – Пам’ятайте, що основними умовами попередження трагедій на воді є правильний вибір і обладнання місць для купання, навчання дітей плаванню, чітке дотримання правил поведінки під час купання і катання на плавзасобах, постійний контроль за дітьми у воді з боку дорослих.

Не варто нехтувати і правилами дорожнього руху. Під час канікул діти все більше часу проводять на вулицях. Тож не завадить їм черговий раз нагадати про правила поведінки на вулично-шляховій мережі. Крім того, слід не забувати про безпеку під час перевезення неповнолітніх, пам’ятати про використання пасків безпеки та спеціальних дитячих крісел.

Острозькі правоохоронці звертаються до батьків, аби вони пильніше ставилися до того, чим займаються їх діти.

Острозький МВ УМВС

№30 від 27 липня 2013 р. Категория: Правоохоронні органи, право і кримінал | Просмотров: 215 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]