П'ятниця

26.04.2019

05:15

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Безпека праці працівника є одним з пріоритетів роботодавця

Відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань у Здолбунівському районі вже п’ятнадцять років поспіль здійснює профілактичні заходи в межах своєї компетенції. За останні роки в Острозькому районі значно знизився рівень виробничого травматизму. Так протягом 2014 року в Острозі та районі сталося 5 нещасних ­випадків, а за 8 місяців 2015 року – один.

 Незважаючи на тенденцію до зниження рівня виробничого травматизму, давати однозначну позитивну оцінку ще зарано, адже за кожним конкретним випадком – доля людини або перерване життя.

На превеликий жаль, за існуючих в Україні досить низьких економічних показників, а відтак і низького рівня життя, у більшості населення наразі інші пріоритети – як нагодувати сім’ю, як вижити. Тому про охорону праці згадують нечасто. У таких умовах головна роль у впровадженні культури охорони праці на виробництві має належати керівникові, який має зрозуміти, що охорона праці – це не збитки при реалізації працеохоронних заходів, а вигідний внесок у розвиток підприємства.

Тож потрібно впроваджувати таку систему управління охороною праці, яка б не лише передбачала взаємну соціальну та економічну відповідальність роботодавця і працівника, а й була спрямована на зміну їх ставлення до питань виробничої безпеки. Від цього залежатиме, формальною чи дієвою буде профілактична робота.

У статтях 13 та 14 Закону України «Про охорону праці» визначено відповідальність роботодавців і працівників, тим самим передбачено взаємну залежність та зацікавленість кожної зі сторін соціального партнерства у формуванні безпеки праці. Зокрема, роботодавець зобов’язаний створити на робочому місці в кожному структурному підрозділі умови праці відповідно до нормативно-правових актів, а також забезпечити додержання вимог законодавства щодо прав працівників у галузі охорони праці. Працівники, в свою чергу, мають дбати про особисту безпеку і здоров’я, а також про безпеку і здоров’я оточуючих людей в процесі виконання будь-яких робіт чи під час перебування на території підприємства, знати і виконувати вимоги нормативно-правових актів з охорони праці, правила поводження з машинами, механізмами, устаткуванням та іншими засобами виробництва, користуватися засобами колективного та індивідуального захисту.

Проте, важко змусити працівника дотримуватися правил безпеки, його потрібно навчити і мотивувати. У цьому допоможе система внутрішнього стимулювання охорони праці. Механізм фінансової мотивації працюючих може бути закріплений у колективному договорі, в якому відображається, як приклад, система стимулювання та матеріальної відповідальності працівників за стан охорони праці на підприємстві.­

Йдеться не лише про покарання за порушення правил безпеки (штрафи, позбавлення премії, дисциплінарне покарання), а й про види заохочень за сумлінне ставлення та вирішення питань з охорони праці – це відповідна оплата праці, премії, винагороди для тих, хто тривало працює без травм і аварій, не допускає порушень правил та норм особистої та колективної безпеки, бере активну участь у здійсненні заходів щодо підвищення рівня охорони праці на підприємстві.

Методи пропаганди безпечної праці (використання наочної агітації, методів переконання, стимуляції) також скеровані на посилення мотивації працівника до безпечної праці та підвищення його професійного рівня.

Тільки тоді, коли працівник повірить, що безпека його праці є однією з ключових цінностей підприємства, це стане одним із мотивів його безпечної поведінки.

У свою чергу, роботодавець має чітко усвідомити, що виробничий травматизм не може бути супутником бізнесу, економічного та соціального розвитку держави.

Тільки комплексний підхід до шляхів вирішення проблем охорони праці на підприємствах та організаціях сприятиме попередженню факторів виробничого ризику, регулюванню процесів збереження життя і здоров’я працюючих громадян, профілактиці виробничого травматизму в цілому. А культура може стати тим важелем, який на порядок підніме свідомість і роботодавця, і працівника. Тож безпека праці має бути найвищим пріоритетом в діяльності будь-якого підприємства, установи чи організації, а профілактика – її ключем. Від цього, в кінцевому рахунку, виграє кожен з нас і економіка держави в цілому.

Світлана КОЗАЧОК,

в.о. начальника відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві у Здолбунівському районі

№ 38 від 19 вересня 2015 р. Категория: Пенсії, соціальний захист і охорона праці | Просмотров: 258 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]