Четвер

25.04.2019

01:53

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Бібліотека перемагає!
Попри переконання багатьох, що бібліотека – чи не найспокійніше та найстатичніше місце в світі, у Острозькій центральній районній бібліотеці вирує життя. Минулого тижня бібліотекарі повернулись з Ярмарку бібліотечних інновацій «Сучасна бібліотека: рухаємось вперед!», який відбувався в Києві, на стадіоні «Олімпійський», не лише з новими ідеями та натхненням, а й з перемогами і призами.  

Бібліотекарі Наталія Ламах, Ірина Федорчук, Інна Шевчук, Лариса Лаптєва (с. Грем’яче) та Любов Цинко (с. Хорів) мали змогу поділитись досвідом зі своїми колегами, поспілкуватись у колі однодумців. З вітальним словом на святі виступали міністр культури України Леонід Новохатько, посол США в Україні Джеффрі Р. Пайєтт, президент Української бібліотечної асоціації Ірина Шевченко та директор програми «Бібліоміст» Матей Новак. На святі справді зібрався весь бібліотечний бомонд. У рамках зустрічі проводилось декілька конкурсів, заявку на участь в яких потрібно було подавати заздалегідь. Одним з конкурсів був «БібліоКіноФест». Умови були наступними: ролик повинен бути тривалістю не більше 3 хвилин, рекламувати бібліотеку та книги, наголошувати на її значимості в суспільстві. З Острога у Київ «поїхали» аж два ролики, і обидва були відзначені нагородами. Ролик Наталії Ламах «Всі дороги ведуть в бібліотеку» зайняв друге призове місце, а ролик Ірини Федорчук «Книга в кожен дім» переміг у номінації «Неформатне бібліотечне відео». Враженнями від поїздки ділиться Наталія Ламах.

– Все проходило на найвищому рівні. Було понад півтисячі учасників, високопосадовці, керівники програми «Бібліоміст», в рамках якої це все проходило. Звісно, хвилювались, доки чекали результатів. За свій відеоролик я отримала для бібліотеки відеокамеру та море задоволення (усміхається). Тепер будемо знімати ще більше. Ролик справді вийшов від душі. А ідея його зняти виникла спонтанно. Наш методист знімала ролик, а я раніше нічим подібним не займалась. Але тут вирішила спробувати – ану, як вийде! Захотіла зняти все, що я люблю, все що мене надихає і загалом – один день з життя бібліотеки, неділю. Саме в цей час в бібліотеці найбільше людей, приходять і мами з маленькими дітками, і бабусі, дідусі, і молодь, і дітки на мультики (в нас є мінікінозал). Зараз бібліотека – місце для живого спілкування, це вже не так, як раніше, – просто книгозбірня. Тому тут цікаво та весело. Знімати ролик допомагало багато людей. Віршований текст фрагментами писала я, а донька, яка вчиться в академії, його редагувала. Зі своїми друзями разом вони підказували якісь свої ідеї. Технічно відзняти допоміг Олександр Пахальчук – за його роботою навіть слідкувати було приємно та цікаво, він справжній професіонал своєї справи, йому адресовано окреме «спасибі». Також зняти ролик допоміг і наш собака, золотистий ретривер. В майбутньому плануємо ще брати участь у таких конкурсах, та, сподіваємось, це була далеко не остання перемога!

Людмила Панасюк
№40 від 5 жовтня 2013 р. Категория: Події | Просмотров: 245 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]