Неділя

21.04.2019

21:06

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Бюджет прийнятий, ставки затверджені
В останні дні 2011 року члени виконкому, депутати Острозької міської ради працювали над бюджетом, за яким місто житиме у 2012 році, його обговоренням, корегуванням, прийняттям.

У четвер, 29 грудня, відбулося засідання виконкому Острозької міськради, на якому розглядався проект бюджету на наступний рік. Доповідала з цього питання начальник міськфінуправління Т. Мацун. Вона детально ознайомила із показниками видатків, доходів, фінансуванням міських програм. Проект було схвалено і винесено на розгляд сесії міської ради. Крім цього, Тетяна Дмитрівна інформувала про прогноз міського бюджету на 2013– 2014 роки.

Після виконкому відбулося засідання бюджетної комісії, яку провів її голова, депутат О. Корнійчук (ВО „Батьківщина”). Першим питанням обговорили проект ставок єдиного податку для СПД, які були опубліковані в газеті „Замкова гора”. Доповідала з цього питання начальник ЗОДПІ Р. Мичка. Були озвучені і обговорені заяви підприємців, які надійшли у міську раду після публікації. Члени комісії детально зупинились на ставках по кожному виду економічної дільності, корегували їх, вносили зміни.

Після цього робота комісії спрямувалась на цифри бюджету. Вони обговорювались у присутності розпорядників коштів, запрошених на засідання.

30 грудня відбулося засідання 19 сесії Острозької міської ради шостого скликання. На початку до порядку денного були включені два додаткових питання – про ставки єдиного податку і передачу матеріальних цінностей Острозькій ЦРЛ – таблеток йодомарину.

Першим питанням, яке розглянули депутати, були ставки єдиного податку для СПД. Начальник ЗОДПІ Р. Мичка розповіла, що прийняття нових ставок зумовлено законодавчими змінами. Поінформувала про поділ підприємців на 4 групи залежно від кількості працюючих і суми оборотів за рік. Були внесені зміни до опублікованого проекту ставок єдиного податку, додані інші види економічної дільності, що підлягають оподаткуванню. Після запитань і ремарок, депутати одноголосно прийняли рішення з цього питання (див. стор. 4-5).

Про міський бюджет інформувала депутатів начальник міськфінуправління Т. Мацун. Голова бюджетної комісії О. Корнійчук розповів депутатам про детальний розгляд і обговорення кожної цифри бюджету на комісії, після цього бюджет було прийнято одноголосно.

При обговоренні питання стратегічного плану розвитку КП „Водоканал” депутат Б. Гловацький („Сильна Україна”) запропонував повернутись до нього після прийняття бюджету, оскільки розвиватись потрібно, опираючись на конкретні цифри.

Депутати затвердили Правила благоустрою міста, в які був внесений пункт щодо відповідальності керівників підприємств, організацій, установ за перебування на їх території бродячих тварин.

Секретар міської ради М. Добровольський доповів про результати вирішення запитів депутатів. Зокрема, йшлося про запит С. Іщука про встановлення світлофора біля пам’ятника князям Острозьким. Була озвучена відповідь Служби автомобільних доріг області про те, що проведені обстеження не дають підстав для встановлення світлофора.

На завершення сесії депутат Ю. Олексійчук (ВО „Свобода”) попросив взяти на контроль проблему реалізації прострочених продуктів в одному з супермаркетів Острога. Також він озвучив звернення виборців щодо підвищення цін на послуги водопостачання, пропозицію проводити громадські слухання з таких питань у місті.

Депутат Л. Мініч (ВО „Батьківщина”) запропонувала дати назву ”Академічна” безіменній зупинці біля Острозького РАГСУ.

Завершуючи сесію, міський голова О. Шикер подякував депутатам за плідну роботу протягом року, єдність у прийнятті рішень і взаєморозуміння, привітав усіх із наступаючими святами. Його вітання продовжили Дід Мороз та Снігурка, які завітали до сесійної зали.

Наступне засідання сесії відбудеться 27 січня 2012 року.

Олена ТОЛОЧИК
Просмотров: 263 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]