Вівторок

23.04.2019

20:53

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Бюджет. Туризм. Благоустрій
Двадцять три із 30 депутатів були присутні на двадцять третій сесії Острозької міськради 27 квітня. Разом із 9-ма питаннями порядку денного вони розглянули додаткові, порушили поточні проблеми благоустрою міста, його туристичної привабливості і дозвілля молоді.

Традиційно на початку засідання міський голова О. Шикер привітав іменинників квітня і вручив у подарунок книгу «Дивовижна Україна» депутату О. Корнійчуку (ВО «Батьківщина»), день народження якого був того дня. А він оголосив, що депутат Л. Мініч (ВО «Батьківщина») нещодавно захистила кандидатську дисертацію і з цим її теж привітали депутати.

Фракція «Батьківщина» внесла у порядок денний звернення депутатів Острозької міськради до Президента, Генпрокурора, Верховної Ради з приводу ситуації, яка склалася з їх лідером. Його озвучив депутат О. Корнійчук. Йшлося про необхідність створення слідчої комісії, вжиття заходів із недопущення подібних дій. Звернення було прийнято більшістю голосів: «за» – 18, «проти» – 2, «утримались» – 4.

Про підсумки виконання бюджету інформував перший заступник міського голови В. Ундір. Він провів порівняльний аналіз з минулим роком, розповів про перевиконання спецфонду бюджету: якщо 700 тисяч за рік заплановано, то за І квартал є вже 240 тис. грн. Зменшення надходжень до бюджету по ПДФО стосувалось заводу мінводи, молокозаводу, держлісгоспу, Укртелекому, «Артсервісу». Програму реформування і розвитку ЖКГ прийняли із поправкою депутата О. Корнійчука щодо облаштування пандуса в будинку по вул. Мануїльського, 33 в І півріччі.

При затвердженні містобудівного обґрунтування «Реконструкції лазні під 3-квартирний житловий будинок по вул. Незалежності 58-5» депутат Г. Аршинов (ВО «Батьківщина») порушив питання зручності під’їзду до об’єкта. Після заслуховування начальника відділу містобудування, архітектури та ЖКГ В.Мельника йому було дано протокольне доручення дати пропозиції по облаштуванню там дороги.

Про затвердження матеріалів документації по повторній нормативній грошовій оцінці земель доповідав начальник відділу Держкомзему в м. Острог В. Степанюк. Зокрема, попередня нормативна оцінка була проведена в 2005 р., визріла необхідність внесення змін – збільшення вартості 1 м2. Так, якщо раніше 1 м2 коштував 39,21 грн., зараз 88,85 грн. Було вирішено розрахунки по новій вартості проводити з 1 червня цього року.

На завершення депутат В. Степанюк (ВО «Батьківщина») озвучив звер­нення жителів Татарської вулиці із благоустрою. Депутат Г. Аршинов запропонував вирішити питання доступності нашого заповідника у вечірній час, адже тоді ворота на Замкову гору закриті і немає можливості гостям помилуватись принадами нашого Острога. Депутат І. Кузьменко (ВО «Батьківщина») запропонував привести в естетичний вигляд приватний сектор поблизу Музею книги, звернув увагу на необхідність моніторингу асфальтового покриття біля будинків по вул. Городище 15 і 32, де у зв’язку з стіканням дощових вод можливі проломи, трагедії. Депутат Л. Бащук (Партія регіонів) знову порушила питання патрулювання міліцією парку Шевченка у вечірній час, щоб уникнути рецидивів наркоманії. Депутат
О. Стецюк (ВО «Батьківщина») в продовження теми молодіжного дозвілля попросила фінансово підтримати ідею фестивалю «Галас» особисто кожного депутата.

Міський голова подякував усім за активну роботу в комісіях, яка дає змогу плідно і оперативно проводити засідання сесій.

Олена ТОЛОЧИК
Просмотров: 393 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]