Вівторок

23.04.2019

05:56

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Благодійний фонд – жителям Острожчини
У четвер, 15 листопада, настоятель Свято-Воскресенського храму нашого міста о. Віктор передав першому заступнику голови Острозької райдержадміністрації Анатолію Лисому медичні препарати для Острозької ЦРЛ. Цю благодійну допомогу надав громаді Міжнародний благодійний фонду преподобного Сергія Радонезького. Того дня також медпрепарати для потреб хворих отримали представники ДПТНЗ «Острозьке ВПУ» та Національного університету «Острозька академія».

Більша частина з переданого – це обезболюючі препарати індійського виробництва Дже Но-шпа, а також ліки для регулювання артеріального тиску Гіперзар-25 та льодяники від кашлю Трейсілс. Разом з ліками були передані сертифікати на них, які засвідчують автентичність виробника та термін придатності препаратів.

Це перша партія благодійної допомоги, яку надав Міжнародний благодійний фонд. Отець Віктор каже, що ще благодійний фонд може надати допомогу обладнанням та іншими матеріалами, яких гостро потребують лікувальні заклади Острожчини. Представники церкви та медики сподіваються, що у перспективі налагодиться тісна співпраця з фондом.

– Ми щиро вдячні Міжнародному благодійному фонду преподобного Сергія Радонєзького та настоятелю Свято-Воскресенського храму Острога о. Віктору за надану допомогу, – каже головна медсестра Острозької ЦРЛ Оксана Макаревич. – Частину отриманих медичних препаратів ми передамо в сільські фельдшерсько-акушерські пункти, іншу частину використаємо для хворих, які лікуються в нашій лікарні. Сьогодні, коли ліки дорогі, зарплати невисокі – отримані безкоштовно ліки дуже багато значать. Сподіваємось і на подальшу співпрацю із фондом і церквою для блага наших пацієнтів. Сьогодні нам необхідно придбати постільну білизну, деяке спеціальне обладнання. Можливо благодійний фонд посприяє у придбанні необхідного.

Іван ГЛУШМАН
Просмотров: 428 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]