П'ятниця

19.04.2019

17:40

Боксеру – перемога, тренеру – звання
Першість області серед школярів з боксу 1996-97 років народження проходила в Рівному з 23 по 25 березня. Серед учасників було п’ятеро острожан.

Станіслав Коханський та Володимир Наталуха все зробили для перемоги, але програвши суперникам, залишись на п’ятих місцях. Андрій Федецький та Максим Шемчук програли в півфіналі та зайняли треті місця.

Вдало продовжує висту­папати цьогоріч Андрій Кривонос – вагова категорія 63 кг. Впевнено перемігши О. Магрело з Сарн та В. Черилка зі Здолбунова, він в фіналі на першій хвилині першого раунду наніс сильний удар С. Гузею з Володимирця, після чого той не зміг продовжити поєдинок. Золота медаль чемпіона, диплом першого ступеня та цінний подарунок – достойна нагорода переможцю. Вже наступного місяця його чекають учбово-тренувальний збір в Кузнецовську і відповідальні всеукраїнські змагання в Чернівцях та Одесі.

На цих змаганнях були присутні фахівці з обласної школи вищої спортивної майстерності, які спостерігали за поєдинками. Тренеру цієї школи Віталію Мартиненку оформлено подання до Міністерства освіти, науки та спорту за багаторічну плідну роботу в спорті та участь в підготовці майстрів спорту міжнародного класу – фіналістів першості світу Катерини Шамбір та Європи – Іванни Крупені (на фото з А. Кривоносом) на присвоєння йому звання «Заслужений тренер України».