Понеділок

22.04.2019

03:16

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Боролись майстри малої ракетки
Настільний теніс – гра, яка тренує не лише тіло, але й мозок. Дехто вважає цю гру  просто відпочинком. Але це далеко не так…

25 лютого 2012 року в м. Рівне в спортивному залі Рівненського центру інвалідного спорту «Інваспорт» було проведено чемпіонат Рівненської області з настільного тенісу серед юнаків та дівчат 1994 р. н. і молодших, 1997 р.н. та молодших.

Метою даного заходу є розвиток та популяризація настільного тенісу в області, залучення молоді до активної спортивної діяльності, підвищення спортивної майстерності спортсменів та визна­чення найсильніших спортсменів для участі в чемпіонаті України.

В змаганнях брали участь 41 спортсмен з міст обласного значення, районів області, ДЮСШ, спортивних клубів. Серед них – 8 учасників-відвідувачів підліткового клубу «НАДІЯ» м. Острога.

Головний суддя Я.С. Гордієнко розпочав змагання з привітальної частини, після чого нагадав учасникам правила змагань з настільного тенісу.

Високий рівень технічної та тактичної підготовки показали спортсмени з м. Острога, але у результаті напруженої боротьби майстрів малої ракетки лише Гудкова Тетяна виборола 2 місце та нагороджена грамотою облспортвідділу (на фото).

Окремо хочу відмітити Щав’юка Михайла, наймолодшого учасника змагань серед юнаків (2003 р.н.), який займається настільним тенісом лише півтора місяця, а на обласних змаганнях заставив попотіти не одного суперника.

Це дає підставу стверджувати, що настільний теніс у м. Острозі продовжує розвиватись, що в нас є талановиті діти, які люблять цей вид спорту і будуть ним займатись.

Всім учасникам бажаю нових життєвих та спортивних досягнень!

Іванна СЕРЕДЮК, керівник підліткового клубу «НАДІЯ»
Просмотров: 344 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]