П'ятниця

19.04.2019

17:40

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

«Браво» – дитячій творчості!
У п’ятницю, 11 травня, Острог приймав учасників ІХ обласного фестивалю-конкурсу художньої творчості інтернатних закладів «З вірою в майбутнє», присвяченого Дню захисту дітей. 133 юних вихованців та їх наставники демонстрували на сцені РБК свої вміння та знання, відпочивали духовно та фізично.

Після приїзду учасники фестивалю оглянули виставку прекрасних робіт, якими презентував себе господар фестивалю – КЗ «Острозька спеціальна ЗОШ-інтернат І-ІІ ст. №2» Рівненської облради. Після цього діти разом із педагогами «освоювали» сцену районного Будинку культури, готуючись до виступу.

Основним заходом фестивалю був концерт та нагородження лауреатів. Розпочався він із представлення гостей з Рівного, представників влади міста і району, благодійників, які підтримують інтернатні заклади області і прибули на фестиваль не з порожніми руками. Вітальні слова учасникам фестивалю, побажання вдалих виступів звучали з уст голови комісії Рівненської обласної ради з питань освіти, науки, культури та духовності Світлани Левицької та заступника начальника управління освіти Рівненської ОДА Олега Пекарського.

А потім почалася основна програма, так би мовити, гала-концерт фестивалю. Вісімнадцять інтернатних закладів області, в тому числі й 3 острозькі, представили 23 прекрасні номери. Було там все: пісні, у тому числі і жестові, на українській, російській і навіть французькій мовах, в ансамблі, дуетом і сольно, під гітару і фонограму; гумор, танцювальні композиції, декламування прозових і поетичних творів, невеликий мюзикл і навіть циркові номери. Виконували їх вже мужні старшокласники, учні молодших класів і навіть дошкільнята. Діти та їх наставники чимало працювали, щоб так майстерно показати багатогранні таланти. Порадували майстерним виконанням господарі фестивалю, учасники художньої самодіяльності, які показали пісенно-танцювальну композицію «Ми – щасливі діти». Їхні сусіди із танцювального гуртка «Соняшник» КЗ «Острозька спеціальна ЗОШ-інтернат І-ІІІ ст.» виконали танець «Рушничок» та жестове трактування пісні «Це моя Україна». Вихованці КЗ «Острозький обласний ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою» Рівненської облради виконали пісню «Вишиванка». Острожанам, як і всім учасникам фестивалю, глядачі гаряче аплодували, не раз звучали вигуки «Браво», «Молодці». І справді було за що, бо, не зважаючи на різні профілі інтернатних закладів, усі виступи були на дуже високому рівні, неповторні і самобутні, суттєво доповнювали враження від побаченого і почутого яскраві сценічні костюми усіх учасників. Можна з упевненістю сказати, що концерт був неперевершений, і той хто його не бачив – втратив багато. До речі, у черговий раз, острожани дружно проігнорували захід, на жаль!

Острозький міський голова Олександр Шикер, голова Острозької РДА Василь Дума, Острозький міжрайонний прокурор Любов Ковальчук, начальник управління освіти ОДА Іван Вєтров та інші гості фестивалю висловлювали своє захоплення побаченим, дякували тим, хто матеріально підтримує інтернати та дитячі будинки області, говорили про необхідність створити для дітей хороші умови для навчання та виховання, вручали подарунки та дипломи лауреатам, подяки благодійникам та меценатам.

Під оплески присутніх господар фестивалю, директор КЗ «Острозька спеціальна ЗОШ-інтернат І-ІІ ст. №2» Галина Бернацька передала емблему фестивалю своїй колезі із Олександрії, де наступного року відбудеться ювілейний фестиваль.

Після концерту та нагородження лауреатів учасники фестивалю розважалися на дитячих атракціонах, обідали, відпочивали у клубі «Східна брама», були учасниками «Травневих розваг».

– Дуже приємно, що нам вдалося на високому рівні організувати фестиваль, – розповідає директор КЗ «Острозька спеціальна ЗОШ-інтернат І-ІІ ст. №2» Галина Бернацька. – Стало це можливим завдяки допомозі, яку надала обласна державна адміністрація, управління освіти та науки РОДА, сім’я Антоніни та Олега Ковш (оформлення зали), дякуючи підприємцю Сергію Ковтуну, директорам і працівникам районного Будинку культури та нічного клубу «Східна брама» (організували змістовне дозвілля учасників фестивалю). Без їх дієвої підтримки ми не могли б організувати таке яскраве свято для талантів з інтернатних закладів нашої області.

Іван ГЛУШМАН
Просмотров: 376 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]