Неділя

21.04.2019

21:07

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Бриніла струна – співала душа
Дзвінкоголоса і ніжна бандура в руках тих, хто її любить, дарує відчуття радості і насолоди. У цьому нещодавно переконалися присутні на кобзарському святі «Співа душа – бринить струна» в Острозькій музичній школі.

Дійство розпочала і вела директор закладу, Заслужений працівник культури України Валентина Кузьменко. Преамбулою до перших творів стали поетичні рядки, присвячені бандурі. Відкрила свято зразкова капела бандуристів під керівництвом Тетяни Єсіпової, у виконанні якої прозвучало розмаїття творів (фото 1). Сольні номери виконали учениці школи Анастасія Криницька, Олена Савчук, Віталія Соболь, Мар’яна Давидюк, Саша Ковлєва. Завітали цього дня до острожан і гості з Оженинської музичної школи: ансамбль під керівництвом Наталії Луцюк та тріо бандуристів подарували слухачам свої музичні доробки. Дзвінкоголосу кобзарську вервечку продовжив ансамбль бандуристів «Калиновий світ» під керівництвом Тетяни Федорчук з Нетішинської школи мистецтв. А далі не без гордості Валентина Романівна представила випускників школи – Наталію Мосійчук, Мирославу Крук, Романа Микитюка. Єдиний кобзар-чоловік просто зачарував слухачів своїм вокальним артистизмом, чим і заслужив бурхливі овації.

Під час свята Валентина Кузьменко згадувала засновника кобзарства на Рівненщині, палкого патріота і шанувальника бандури Анатолія Грицая. Його любов до бандури передалася викладачам школи, її вихованцям. Саме тому коли бриніла струна, і душа кожного слухача співала...

Вручаючи подяки гостям свята, директор школи висловила надію, що наступного року географія його учасників розшириться. А Наталія Луцюк та Тетяна Федорчук (фото 2) відзначили особливу атмосферу, яка завжди панує у їх колег – доброзичливості, професійності і гармонії.

Олена ТОЛОЧИК
Просмотров: 399 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]