П'ятниця

19.04.2019

17:38

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Будь здоровим – живи спортивно
Острозький міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді 13 вересня, до Дня фізичної культури та спорту, проводив міську акцію: "Будь здоровим – живи спортивно”. Волонтерами Центру в навчальних закладах міста, розповсюджувалися листівки з пропагандою здорового способу життя, відмовою від негативних звичок та важливістю фізичного здоров’я.   

Молоді люди та школярі, приєднуючись до акції, з щирою зацікавленістю читали флаєри про вплив алкоголю та тютюну на здоров’я людини. Більшість з них задавали і питання, як правило, про те, що робити, коли негативна звичка вже існує, і як її позбутися. Важко сказати, чому насправді молоді люди цікавились способами відмови від шкідливих звичок (не віриться, що в такому віці треба "кидати”), проте волонтери Центру давали вичерпні відповіді на усі запитання.

Ситуація з фізичною підготовкою молоді, справді, на низькому рівні, а негативні звички щороку знижують "вік знайомства” з цигарками та алкоголем. Молодь піддається впливу того, що сприймає навколо себе. Старші "круті” друзі, телебачення, рекламні флаєри та білборди – це все позитивне підкріплення вживання алкоголю та цигарок. Проте, працюючи над зміною ставлення до негативних звичок, мотивуючи до заняття фізичним вправами та спортом, є шанс виправити ситуацію.

Микола КІДЕР, фахівець із соціальної роботи
№38 від 21 вересня 2013 р. Категория: Акції і громадське життя міста | Просмотров: 286 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]