Неділя

21.04.2019

21:05

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Будьте вкрай обережні на воді!
За вікном літо. Все більше хочеться покинути квартиру й відправитися на природу, здебільшого до лісу або річки.  

Купання дає людині фізичне та моральне задоволення, допомагає позбутися стресів. Але, на жаль, для декого відпочинок біля води закінчується трагедією.

Протягом 2012 року на території Рівненської області на водних об’єктах загинуло 50 осіб, двоє з яких – діти. У цьому році на водних об’єктах області вже загинуло 7 осіб, з яких одна дитина.

Проведений аналіз показує, що люди гинуть у місцях не відведених для купання та необладнаних згідно з вимогами Правил охорони життя на водних об’єктах України. Так, у минулому році всі 50 осіб загинули на водних об’єктах, які не визначені як місця масового відпочинку.

Варто пам’ятати, що основними умовами безпеки є правильний вибір і обладнання місць для купання; навчання дорослих та дітей плаванню, суворе дотримання правил поведінки під час купання і катання на плавзасобах, постійний контроль за дітьми у воді з боку дорослих. Відпочинок на воді допускається тільки у спеціально відведених місцевими органами влади та обладнаних для цього місцях. Безпечніше відпочивати на воді у світлу частину доби. Купатися дозволяється в спокійну безвітряну погоду при температурі води не менше +18, повітря не нижче +24.

Не лізьте у воду в незнайомому для вас місці, уникайте води із швидкою течією, не заходьте у воду напідпитку, ніколи не плавайте наодинці, особливо якщо не впевнені у своїх силах; особливо слідкуйте за дітьми: їхня поведінка у воді непередбачувана; утримуйтеся від далеких запливів: переохолодження – головна причина трагічних випадків. На рівнинних річках є багато ям і вирів. Вони підступно зустрічаються біля піщаних кос, під берегом, де особливо полюбляють купатися діти.

Будьте дуже обережні під час відпочинку на воді, щоб він був для вас і ваших дітей безпечним, весь час чітко дотримуйтеся порад рятувальників!

Петро ЯРМОЛЮК, начальник ДПРЧ-6 ГУ ДСНС у Рівненській області
№24 від 15 червня 2013 р. Категория: Корисне | Просмотров: 266 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]