Неділя

21.04.2019

21:23

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Бульба вельми корисна
Американські вчені встановили, що біла картопля є найдешевшим і великим джерелом корисного для здоров'я людини калію. Цієї речовини в картоплі більше, ніж у будь-яких інших овочах або фруктах.

Американська картопляна палата замовила дослідження Університету Вашингтона. Автором роботи став доктор Адам Древновскі, який разом зі своїми колегами скористався інформацією від міністерства сільського господарства і продовольства, а також інших офіційних баз даних. Крім того, вчені ретельно досліджували дані по споживанню картоплі на душу населення, а також з порівняльної вартості овочів і фруктів у різних регіонах країни.

В цілому, з'ясувалося, що картопля є найдешевшим за ціною дієтичним джерелом калію. Саме цього елементу бракує в дієті середнього американця, як було встановлено в ході національного дослідження в 2010 році. Калій дуже важливий для нормалізації серцевого ритму, він активно задіюється організмом при передачі нервових імпульсів. Калій дуже корисний для роботи мозку, так як сприяє його постачання киснем. Нарешті, калій допомагає і при значній кількості алергічних реакцій.

За оцінками дієтологів, добова доза калію у дорослої людини повинна складати не менше 4 700 мг. Калію досить в багатьох овочах і фруктах, але картопля, як мінімум, наполовину дешевше всіх цих продуктів. Це і робить картоплю "супер-овочем", який повинні регулярно включати в свій раціон люди, які дбають про власне здоров'я і самопочуття близьких.

"Обозреватель"
Просмотров: 270 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]