Понеділок

20.05.2019

06:37

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Було весело і цікаво
Днями музична школа знову зібрала гостей на новій музично-теоретичній, навчально-розважальній грі «Музичний калейдоскоп». Учні шостого випускного класу змагались за звання найкмітливіших, найталановитіших, найздібніших випускників.  

У дружньому поєдинку зійшлися дві команди – «Мажорики» та «Мінорики». Учасники розпочали свято з вітальних пісень та девізів, які миттєво підхопили вболівальники у залі та підтримували свої команди впродовж усіх конкурсних завдань. Як у калейдоскопі змінювалися вони для команд. Присутні переконалися, що теорія музики та сольфеджіо можуть бути цікавими і веселими. Гравці будували акорди, впізнавали музичні інструменти та портрети композиторів, відгадували знайомі мелодії класичної та народної музики з декількох звуків. Крім того, глядачі в залі дізнались багато цікавого про класичний симфонічний оркестр Й. Гайдна із вуст викладача Раїси Матюк. Учасники гри старались не на жарт і продемонстрували неабияку підготовку з музично-теоретичних дисциплін.

Рахунок гри спочатку був на користь «Мінориків». Та після конкурсу «Відгадай мелодію» команда «Мажорики» набрала більшу кількість балів і втримувала лідерські позиції до кінця гри. Блискуче впорались обидві команди із останнім конкурсом «Зашифрована мелодія», який вимагав записати нотами мелодію за вказаними інтервалами та відгадати її. Після цього команди дружно заспівали розшифровану пісню на сцені.

Звичайно, підготувати таке дійство – справжнє мистецтво. Працювала над цим команда педагогів-ентузіастів. Ідея заходу належить завучу школи Інні Хмарук. Вона спільно із викладачами теоретичного відділу Раїсою Матюк та Діаною Свідерською розробила конкурсні завдання. Вітальні пісні та девізи команд підготували викладачі Наталія Балаушко та Любов Дубкова.

Підтримували та вболівали за учнів-випускників усі викладачі школи, учні-музиканти та навіть друзі, які не навчаються у музичній школі. У фіналі гри учасників привітала директор школи Валентина Кузьменко. Вона підкреслила, що у цьому змаганні є переможці, проте нема переможених, бо команди об’єднала дружня атмосфера та любов до музики. А на згадку про таку веселу гру та музичну школу учасники отримали пам’ятні сувеніри з написами «Музичний калейдоскоп-2013».

Наталія БАЛАУШКО, викладач Острозької дитячої музичної школи
№52 від 21 грудня 2013 р. Категория: Культура і мистецтво | Просмотров: 269 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]