Середа

24.04.2019

19:43

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Було весело молодим тілом і духом
Важко знайти людину, особливо після 30 років, яка не вважає себе молодою. А ще, стверджують, молодість – це не вікова категорія, а стан душі. Можна з упевненістю сказати, що День молоді – свято всіх, кому від 2 і до 90 років, а то й більше. В Острозі його відзначали у неділю, 30 червня, на центральному майдані. Усіх присутніх об’єднувало одне – вони, перш за все, молоді душею...   

Розпочались заходи спортивно-розважальною програмою «Спортивний калейдоскоп». Спочатку острожан і гостей міста було на майдані мало. Тож коли ведучі – Олександр Юрчук та Іванна Середюк – запрошували на перший конкурс, ледь знайшлося чотири учасники. Ті сміливці, які стрибали на скакалці впродовж 30 секунд, розділили між собою призові місця, причому приз за перше місце отримала доросла жінка і маленька школярка. Це показало тим, хто щойно підійшов, що у спортивних розвагах варто брати участь. Це і весело, це і можливість перевірити свої здібності та ще й отримати за них призи.

Коли оголосили другий конкурс, бажаючих було значно більше. Ведучі у ньому пропонували учасникам знайти одне сире яйце серед варених. Але розбити його необхідно було… на голові. Учасники крутили їх на бетоні і сміливо розбивали. А ось останньому учаснику було складно, бо саме його яйце мало бути сирим. Розбивши його, за умовами конкурсу, він був визнаний переможцем, бо родзинка була у тому, що варені яйця отримали всі учасники. За задумом організаторів, а це був міський відділ з питань сім’ї, молоді і спорту виконкому Острозької міської ради, перемогти мав сміливіший.

Дуже багато бажаючих взяти участь було у конкурсі «Водопиї». Там необхідно було швидше за всіх випити півлітрову пляшку мінеральної газованої води. Щойно визначились призери – конкурс припинявся. Тобто два учасники отримували цукерку «Чупа-чупс» і з недопитою пляшкою води приєднувались до глядачів. Цей конкурс проводився двічі, і бажаючих було, хоч відбавляй. Конкурс зі скакалкою проводився тричі. Він розпочинав розважальну програму, потім змагалися між собою лише хлопці і лише дівчата. Саме у ньому взяв участь найстарший учасник святкувань, тренер з боксу Віталій Мартиненко, якому вже 76 років! Дуже багато було бажаючих позмагатися у дартсі. А ось конкурс силачів, де необхідно було підняти якомога більше разів 24-кілограмову гирю, проводився лише раз, бо бажаючих позмагатися у силі вдруге не було.

Ще проводились конкурси із кульками – «Обсяг легень», і серед старших, де необхідно було тримаючи її лише зубами надути до таких розмірів, щоб та лопнула, і серед молодших – на час, де визначали найбільшу. Цікавим був конкурс для любителів футболу. Бажаючі могли спробувати свої сили у жонглюванні м’яча. Для закоханих пар був конкурс, у якому хлопець мав якнайбільше разів присісти, тримаючи на руках свою кохану. Переможцями у спортивних конкурсах ставали: Марія Левицька, Оксана Миненко, Оксана Савчук, Дмитро Стрільчук, Сергій Тарар, Станіслав Гринчук, Олександр Лозюк, Олексій Коваль, Діана Чеховська, Денис Козловський та ін. На центральному майдані міста, впродовж свята, свою акцію проводив Острозький міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді «Молодь у здоровому суспільстві», де пропонували замінити цигарку на цукерку, роздавали буклети за здоровий спосіб життя. Крім того, працювали дитячі атракціони, продавалися солодощі, напої, іграшки, кульки, сувеніри, для найменших була можливість покататися на дитячих автомобілях.

Після закінчення спортивно-розважальної програми відбулося урочисте відкриття свята. Присутніх від імені міської ради сердечно привітала заступник міського голови Ольга Логвін. Вона також вручила грамоти міської ради найактивнішим представникам молоді міста – майстру енергетичного господарства ОКП «Водоканал» Юрію Мартинюку, методисту відділу освіти виконкому Острозької міськради Євгенію Шепелюку, голові молодіжної громадської організації «Здрав будь» Олегу Швецю. Крім того, членам збірної команди Рівненської області із софтболу та бейсболу були вручені грамоти федерації України з цих видів спорту: Олександру Сінчуку, Владиславу Самчуку, Денису Козловському, Сергію та Дмитру Ружанським, Івану Матласевичу, Артему Мазурику, Ользі Кривонос, Мар’яні та Діані Шевченко, Анастасії Кулініч, Анні Семенюк, Вероніці Тончук, Марині Коловській.

Свої пісні та танці присутнім дарували: Діана Завадська, Вікторія Олійник, колектив спортивно-бального танцю «Реверс» НаУОА, Анастасія Супрун, Наталія Ярмолович, Марина Бондарук,

Під час святкової дискотеки не тільки танцювали, а й розважалися. Зокрема були проведені цікаві конкурси і вікторини – «Чия дата ближча?», «Таксі», «Супердівчина», «Найзацілованіший хлопець» та ін. Переважна більшість тих, хто побував на святі, відзначили, що воно вдалося на славу.

Іван ПАВЛІВ
№27 від 6 липня 2013 р. Категория: Події | Просмотров: 362 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]