Четвер

18.04.2019

19:50

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Бути обачними під час відпочинку на воді закликає міліція Острожчини
З початком спеки на території Рівненської області під час відпочинку на водоймах почастішали випадки загибелі людей, у тому числі і  дітей.

Так,  лише 5 липня 2012 року під час купання втопилося двоє із них – 13-річна Вікторія та восьмирічний Дмитро. Загалом з початку року у водоймах Рівненської області загинуло дев’ять неповнолітніх осіб.

Основні причини нещасних випадків на воді — це купання та перебування на території водоймищ у нетверезому стані, в необладнаних для цього місцях (ставки, озера, водосховища, малі річки з відсутністю там спеціальних пляжів), у заборонених місцях (поблизу ГЕС та на території найбільш небезпечних ділянок водоймищ, де встановлено таблички про заборону купання), необережне поводження у воді під час пірнання та відсутність належного догляду за дітьми під час їх відпочинку.

Варто пам’ятати, що основними умовами попередження трагедій на воді є правильний вибір і обладнання місць для купання, навчання дорослих та дітей плаванню, суворе дотримання правил поведінки під час купання і катання на плавзасобах, постійний контроль за дітьми у воді з боку дорослих.

Міліція застерігає громадян не порушувати правил безпеки життєдіяльності, не наражати себе на небезпеку, бути обачними та обережними, не залишати дітей без нагляду задля вдалого відпочинку та приємних спогадів про нього.

Острозький МВ УМВС
Просмотров: 235 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]