Середа

26.06.2019

20:54

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Чадний газ – небезпека отруєння
Шановні громадяни! При нестійкій погоді: опадах, тумані, різких змінах напрямку і швидкості вітру – періодично перевіряйте наявність стійкої тяги в димоході під час роботи газових водонагрівальних і опалювальних приладів.  

При відсутності тяги забороняється користуватися газовими приладами, адже це може призвести до отруєння чадним газом. Перевіряти наявність тяги при роботі газових приладів з відводом продуктів згорання у димохід необхідно двічі – до включення приладу та після 4-5 хвилин його роботи за допомогою смужки легкого паперу. Якщо папір втягується у димохід – тяга є, залишається нерухомою – тяги немає, відхиляється у приміщення – тяга зворотна. Якщо тяга відсутня або зворотна, газовий прилад необхідно вимкнути і викликати фахівця для перевірки димоходу.

При експлуатації пічного опалення потрібно пам’ятати, що топковий отвір, витяжку слід зачиняти лише після повного згорання палива. Відсутність тяги або наявність зворотної тяги в димоході може призвести до накопичення чадного газу в приміщенні.

Чадний газ дуже підступний, тому що не має ні кольору, ні запаху. А при наявності всього пів-відсотка чадного газу у приміщенні вже через 20 хвилин людина може отримати смертельне отруєння.

ДПРЧ-6 ТУ МНС звертається із проханням бути дуже уважними під час використання газових приладів, не встановлювати їх самостійно, не порушувати інструкцій по експлуатації, при найменших підозрах на несправність звертатися до фахівців газової служби.

Володимир ЗАВЕРУХА, начальник служби цивільного захисту в м. Острог та Острозькому районі ТУ МНС України у Рівненській області
№3 від 19 січня 2013 р. Категория: Корисне | Просмотров: 355 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]