Неділя

21.04.2019

11:21

Чемпіон підтвердив клас
Матчем між межиріцьким «Альянсом» і ФК «Вельбівно» завершився цьогорічний чемпіонат Острозького району з футболу. Від результату цього матчу залежало, яке місце посядуть три команди. Господарі мали шанс на бронзові медалі. Але…

Суддя матчу Богдан Коваль розповів, що господарі поля першими відкрили рахунок. Однак дуже швидко цьогорічний чемпіон і володар кубка району, команда яка йде в числі лідерів у другій обласній футбольній лізі – відігрався. Потім ФК «Вельбівно» у першому таймі забив ще два м’ячі. Тож з рахунком 1:3 команди пішли на перерву.

В другому таймі господарі намагались відігратися, але гості не тільки не дали їм це зробити, але й забили ще три м’ячі. Тож було зафіксовано перемогу вельбівненської команди з рахунком 6:1. Таким чином бронзові медалі дістались ФК «Грем’яче». «Альянс», згідно чинного регламенту, покидає І лігу. Але, нагадаю, що районна федерація футболу весною буде вирішувати, у якому форматі відбуватимуться змагання у 2014 році. Серед можливих варіантів розширення першого дивізіону, об’єднання його з другим. Як кажуть, поживемо – побачимо. А поки що друкуємо підсумкову турнірну таблицю чемпіонату 2013 року в першій лізі.