П'ятниця

19.04.2019

18:05

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Через борги ремонт зробити не вдається
На сорок другій сесії Острозької міської ради, яка відбулась 25 жовтня, вкотре порушувалось питання щодо ремонту вулиці Татарської. Депутати просили детально роз’яснити ситуацію, що склалася, через нашу газету. Щодо цього я звернувся до заступника міського голови Володимира Мацуна.  

– В першу чергу хочу сказати, що проблема якості та ремонту доріг існує не лише в Острозі – це загальнодержавна проблема. Хочу також поінформувати, що в поточному році у місті був проведений капітальний ремонт доріг по вулицях Сагайдачного, Дулібів, а також поточні ремонти доріг по вулицях Князів Острозьких, Островського, Бельмаж, Грушевського, Новицького, Богуна. Ці роботи виконувало ПП «МВМ-13». На цей час ми заборгували по ремонту доріг 268 тисяч гривень.

Найгострішою проблемою, яка паралізує діяльність міської ради, є невиконання органами державної казначейської служби платіжних доручень розпорядників коштів. Внаслідок цього не розпочаті роботи по ремонту доріг по вулиці Татарській, Козацькій, Огієнка, Вишенського, які заплановані на поточний рік.

Підрядник, який виконував ці роботи, через відсутність обігових коштів, не може закупити матеріали для виготовлення асфальту, виплатити заробітну плату працівникам та ін. і тому робіт тепер не виконує. Не тільки в Острозі, але й інших містах, де у нього укладені договори щодо ремонту доріг. Коли будуть оплачені виконані роботи, буде ліквідовано заборгованість, підприємство готове приступити до роботи по ремонту доріг.

– Якщо цього року не вдасться зробити ремонт дорожнього покриття Татарської вулиці, то за зиму воно погіршиться ще більше. Тоді, мабуть, доведеться робити там капітальний ремонт, звісно, якщо буде ліквідована заборгованість до того часу.

– Якщо в цьому році не вдасться зробити ремонт по вулиці Татарській та інших, які заплановані цьогоріч, то ці роботи будуть перенесені на 2014 рік. На завершення хочу зазначити, що влада міста із задоволенням відремонтувала б усі дороги в Острозі. Але через брак коштів та непроплати органами казначейства, зробити це неможливо.

Аналізуючи стан  проплат органами державної казначейської служби, важко сказати, коли наявна заборгованість буде ліквідована. У такій ситуації ми опинились не одні. Звернення до уряду, Президента, навіть відчайдушні кроки органів місцевого самоврядування інших міст результатів не дають. Будемо сподіватись на краще.

Розмову записав Іван ГЛУШМАН
№45 від 9 листопада 2013 р. Категория: Міська рада | Просмотров: 264 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]