Середа

24.04.2019

19:23

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Через грип ввели епідемічний період

У вівторок, 24 лютого, відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Острозької міської ради. На порядку денному було лише одне питання – Про введення епідемічного періоду по грипу та гострих респіраторних захворюваннях в місті Острозі. 

Після оголошення головуючим – міським головою Олександром Шикером про кворум, мету засідання, запрошених, слово було надано начальнику відділу з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення та мобілізаційної роботи Анатолію Каусу. У своєму виступі він говорив про лист начальника Острозького міжрайонного управління Головного управління Держсанепідемслужби у Рівненській області Сергія Івахненка щодо стану захворюваності на грип та ГРВЗ в місті, про трирічний період без карантину по згаданих хворобах, про введення карантину в сусідніх адміністративних одиницях – Нетішині, Острозькому районі, Рівному, режим роботи в навчальних закладах та ін.

В процесі обговорення виступали: начальник відділу освіти виконкому Острозької міської ради Людмила Кухарук, начальник Острозького міськрайонного сектору ГУ ДСНС України у Рівненській області Володимир Заверуха, члени виконавчого комітету. У підсумку одноголосно було прийняте рішення, яке ми друкуємо. Якщо ситуація покращиться, навчання в загальноосвітніх навчальних закладах міста відновлять у вівторок, 3 березня. З приводу цього має відбутися знову позачергове засідання міськвиконкому, ймовірно, у понеділок.

Іван ГЛУШМАН

 

Рішення Острозького виконавчого комітету Острозької міської ради від 24 лютого 2015 року № 27

 Про введення епідемічного періоду по грипу та гострих респіраторних захворювань в місті Острозі

Відповідно до подання начальника Острозького міжрайонного управління Головного управління Держсанепідемслужби у Рівненській області Івахненка С.Б. від 24.02. 2015 року № 03-20/87 «Про захворюваність на грип та ГРВІ», рішення виконкому Острозької міської ради від 31.10. 2013 р. № 145 «Про заходи щодо профілактики грипу та гострих вірусних інфекцій в м. Острозі на 2013-2018 роки», протокол № 2 міської постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, враховуючи те, що станом на 24 лютого 2015 р., за результатами щоденного моніторингу,  захворюваність на грип та ГРВІ серед жителів міста за останніх 4 дні досягнула тижневого порогового рівня та становить 88,4 випадки на 10 тисяч населення (захворіло 135 осіб) та з метою недопущення подальшого зростання, керуючись Законом України «Про захист населення від інфекційних хвороб» та ст. 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком Острозької міської ради вирішив:

1. Ввести в місті Острозі епідемічний період з 25.02. 2015 року.

2. Призупинити навчальний процес у загальноосвітніх навчальних закладах міста з 25 лютого 2015 року на 7 календарних днів.

3. Начальникам відділів та управлінь міськвиконкому, керівникам підприємств, установ, організацій забезпечити виконання заходів на епідемічний період, затверджених рішенням виконкому Острозької міської ради від 31.10. 2013 р. № 145 «Про заходи щодо профілактики грипу та гострих вірусних інфекцій в м. Острозі на 2013-2018 роки».

4. Відділу культури та туризму (Систалюк З. Ф.), відділу освіти (Кухарук Л. В.) заборонити проведення масових заходів на території міста, в дитячих колективах та спортивних організаціях.

5. Забезпечити носіння масок медичними працівниками, працівниками торгівлі, громадського харчування та побутового обслуговування населення.

6. Керівникам підприємств, установ, організацій забезпечити вологе прибирання в приміщеннях з дезінфекційними розчинами в місцях загального користування.

7. Головному лікарю Острозької ЦРЛ (Веляник В. В.) на період епідемічного періоду встановити в центральній районній лікарні «гарячий» телефон з чергуванням спеціалістів для надання консультацій з питань профілактики та лікування грипу.

8. Керівникам аптечних установ міста, незалежно від форм власності, створити необхідну кількість засобів для профілактики та лікування грипу, дезінфікуючих засобів.

9. Редакції міської газети «Замкова гора» (Глушман І. П.) інформувати населення міста щодо профілактики грипу та ГРЗ та про введення епідемічного періоду з 25.02. 2015 року.

10. Контроль за виконанням даного рішення доручити заступнику міського голови Логвін О. А.

Міський голова           Олександр Шикер

 

Через грип ввели епідемічний період Категория: Міська рада | Просмотров: 297 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]