Неділя

19.05.2019

23:22

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Через негідну поведінку відвідувачів обмежено графік роботи
У вівторок, 17 липня, у кабінеті міського голови відбулось чергове засідання міськвиконкому. Вів його міський голова Олександр Шикер, який для цього на один день перервав свою відпустку. До 8 планових питань порядку денного було добавлено ще два додаткові. Їх розглядали першими і вони обговорювалися дуже жваво, висловлювалось різне бачення проблем і пропозиції.

Два подання керівництва міськвідділу міліції щодо обмеження режиму роботи магазину і кафе «Смачна зупинка» до 23 години, а також «Східної брами» до 1 години озвучив заступник начальника Острозького МВ УМВС України в Рівненській області Андрій Венгерчук. Для аргументації необхідності цього кроку він також зачитав звернення мешканців житлових будинків, яким заважають відпочивати відвідувачі цих закладів та численні факти правопорушень і їх статистику, які скоюються в районі нічного клубу «Східна брама». Було зазначено, що дільниця, до якої входить вулиця Мануїльського, вважається однією із найбільш складних і криміногенних у місті. Зокрема, було наведено 10 фактів тілесних ушкоджень, 6 – крадіжок, 3 – бійки, по одному хуліганству, грабежу та погрозі фізичної розправи, які зафіксовані впродовж 2011-2012 років поблизу, або безпосередньо у диско-барі «Східна брама».­

В обговоренні першого питання порядку денного взяв участь мешканець будинку, вікна якого виходять у сторону «Смачної зупинки», Борис Гловацький. Він вніс пропозицію обмежити графік роботи торгівельного закладу 22 годиною, з випробувальним терміном. Також було запропоновано прийняти рішення про те, що якщо графік буде порушуватись, то необхідно заздалегідь визначити, які міри будуть прийматися до порушника. Щодо обговорюваного питання висловилися також: міський голова Олександр Шикер, перший заступник міського голови Віталій Ундір, секретар міськради Микола Добровольський. У підсумку було одноголосно прийнято рішення про обмеження торгівлі до 22 години. Свою думку щодо обговорюваного питання також висловила представник торгівельного закладу, яка просила дозволити працювати їм довше, аргументуючи тим, що молодь знаходиться на виду, під контролем, а не у підвалі. Після короткого обговорення запропонованого, ніхто з членів міськвиконкому не підтримав те прохання, воно залишилось не задоволене.

В обговоренні другого питання взяв участь керівник агентства «Захист» Микола Бондарчук, який зазначив, що за останній час у тому районі суттєво знизилась кількість правопорушень, а частина з них трапились в інших місцях міста і вони не обов’язково пов’язані із «Східною брамою». Він також говорив про необхідність звертати більше уваги на профілактику правопорушень, а не вдаватись до закриття чи обмеження роботи закладів. Про свою роботу говорив також представник «Східної брами». Після обговорення питання було прийнято рішення про обмеження роботи розважального закладу першою годиною. Міський голова після прий­нятого рішення констатував, що його прийняття було зумовлене численною кількістю скарг мешканців міста, не реагувати на які не можливо. Поряд з тим є позитивний досвід вирішення схожих проблем у районі автозаправки ОККО. Близько року тому була обмежена робота магазину на тій заправці, що дало позитивний ефект, а саме впродовж року – жодної скарги на порушення громадського порядку в тій частині міста. Якщо ситуація суттєво покращиться, міськвиконком готовий розглядати пропозиції власників цих закладів щодо зміни режиму їх роботи.

Про стан торгівлі і побутового забезпечення населення міста Острога доповідав перший заступник міського голови Віталій Ундір. Про виконання у І півріччі 2012 року законодавчих документів щодо роботи із зверненнями громадян у виконанні Острозької міськради; про стан дотримання виконавської дисципліни за І півріччя 2012 року у виконкомі Острозької міськради щодо роботи із документами органів влади вищого рівня та власними рішеннями доповідала керуючий справами виконкому міськради Тамара Канцедал. Про регламент виконкому Острозької міської ради; зняття з контролю рішення виконкому говорила начальник загального відділу Марія Шкуль. Державний адміністратор дозвільного центру Олександр Корешняк запропонував внести зміни до рішення виконавчого комітету Острозької міської ради від 18 жовтня 2011 р. № 226 «Про вдосконалення роботи дозвільного центру за принципом організаційної єдності». Після короткого обговорення кожного питання були прийняті відповідні рішення. На закінчення були розглянуті заяви громадян.

Іван ГЛУШМАН
Просмотров: 376 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]