Середа

24.04.2019

15:22

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Чи буде розвиватись підприємництво в Острозі?
Колись хліб для острожан пекли в Острозі. Додатково мали пекарню і в Оженині. Та згодом заводи позакривали, майно приватизували і, як водиться, все було знищено. Потрібно все ж таки відмітити, що обладнання на цих пекарнях було застаріле, тому випікання хліба часто було затратним. Отож вихід: простіше закрити, ніж реконструювати, прийшовся до душі багатьом, причетним до майна.   

Якщо звернутись до статистики, то в 1990 році в нашому місті, при населенні в 12 тис. громадян, працювало 14 промислових об’єктів, а сьогодні практично всі вони зруйновані і їх уже не піднімеш.

Вихід один – відкривати нові на основі новітніх технологій, щоб виробництво продукції було вигідним в першу чергу для підприємців. У переліку всіх необхідних товарів чи не перше місце займає хліб.

На разі його возять зі Славути, Ізяслава, Шумська, Волочиська, Костополя, Радивилова. Тепер з’явились свої підприємці, які дають змогу вирішити цю проблему. В іншому разі можна було б уявити таку ситуацію: коли зимою перемітає дороги, острожани чекали б на хліб, можливо, навіть кілька діб.

Так що кожен громадянин міста міг би бути готовим на пару днів залишитись без хліба, якби не з’явились приватні пекарні, що в с. Розваж та приватного підприємця Лариси Климчук. З їх появою, а хліб тут печуть і вночі, на ранок можна купити свіжий духмяний буханець та свіжу булку. Якщо і надалі буде розвиватись схожий бізнес, а це можливо, якщо Уряд України та Глава держави В. Янукович створять відповідні сприятливі умови для цього, можна чекати через «n» років, що кожного ранку до дверей жителів міста будуть підвозити гарячі круасани на сніданок.

Оксана ДОБРОЖАНСЬКА

№43 від 26 жовтня 2013 р. Категория: Виробництво, торгівля і побутове обслуговування | Просмотров: 299 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]