Четвер

25.04.2019

01:10

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Чи буде вода погодинно?
Вісім членів виконавчого комітету були присутні на останньому його засіданні у вівторок. Вони прийняли рішення із планових питань, розглянули заяви установ, громадян.  

Найбільше уваги на засіданні було приділено спірному питанню – чи затверджувати зміну графіку подачі гарячої води у будинку №135-А по проспекту Незалежності з постійної на погодинну. Відповідне відношення КП «Теплоенергія», подане на виконком, зачитав заступник міського голови
В. Мацун. Йшлося про проведений підприємством аналіз витрат на подачу гарячої води, яка є нерентабельною. У зв’язку з цим підприємство просить затвердити перехід у цьому будинку на погодинний графік – з 6.00 до 9.00 і з 17.00 до 23.00 задля зниження затрат. Як відзначив його директор В. Хведась, нарахування не перекриває витрати на підігрів води. Однак, на думку жителів будинку подружжя Прокопчуків, які були присутні на засіданні, обмеження часу подачі води є ущемленням інтересів жителів будинку і порушенням їх конституційних прав. Крім цього, на їх переконання, гаряче водопостачання за графіком не створить економію, бо вода гріє бойлер. Вони представили членам виконкому звернення жителів будинку, які хочуть, щоб гаряча вода була цілодобово. В обговоренні питання член виконкому Р. Лідовець поцікавився, чи згідні жителі будинку платити більше за гаряче водопостачання; обговорювалася можливість від’єднання від централізованого теплопостачання усього будинку; аспекти контролю за часом подачі і температурою води. Зрештою, за пропозицією В. Мацуна було вирішено не затверджувати погодинний графік подачі гарячої води, а з 16 січня упродовж місяця подавати її постійно, зробити необхідні розрахунки для підняття тарифу.

Члени виконкому оперативно прийняли рішення з усіх планових питань, по усіх заявах установ, організацій, які стосувалися демонтажу, будівництва, надання дозволів острожанам згідно поданих документів.

Олена ТОЛОЧИК
№3 від 19 січня 2013 р. Категория: Міська рада | Просмотров: 279 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]