П'ятниця

26.04.2019

05:21

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Чи бути спортивному комплексу? А от парку на єврейському кладовищі – ні

У п’ятницю, 26 грудня, відбулася остання в цьому році 63-тя сесія Острозької міської ради. На сесію були запрошені заступники міського голови, керуючий справами виконкому, директори комунальних підприємств. Депутати розглядали питання, які стосувалися бюджету, освіти, вносили зміни до програм, розглядали заяви громадян, підприємств, установ, організацій тощо. Народні обранці одностайно голосували з усіх питань порядку денного. 

Після виконання Державного гімну головуючий на сесії – міський голова Олександр Шикер – привітав депутата міськради Ігоря Кузьменка з Днем народження, який він святкував у міжсесійний період.

При розгляді питання Про затвердження плану роботи міської ради на перше півріччя 2015 року звучали пропозиції включити у цей план ті питання, які з певних причин були не вирішені у 2014 році.

Після надання короткої інформації тих, хто готував питання до розгляду, повідомлень голів профільних комісій міськради щодо розгляду питань на засіданнях комісій та їх рекомендацій сесії, доповнень, уточнень, дискусій, депутати одностайно голосували з усіх питань порядку денного.

В процесі обговорення основних питань порядку денного брали участь, доповнювали і вносили пропозиції депутати Сергій Іщук, Григорій Аршинов, Юрій Ягодка, Ігор Кузьменко, Василь Миронюк і Лариса Бащук.

Зокрема, обговорюючи питання Про надання дозволу Острозькому комунальному підприємству «Водоканал» на списання вантажного фургону УАЗ-3962, депутат Григорій Аршинов запропонував передати цей автомобіль військовим у зону АТО.

 Певні дискусії викликало питання Про міську програму військово-патріотичного виховання та підготовки молоді до служби в Збройних Силах України на 2015 рік. Доповідач, головний спеціаліст з питань мобілізаційної роботи Леонід Степанюк зазначив, що програма в новому році потребує вдосконалення та нових змін. Депутат Григорій Аршинов запропонував започаткувати певну співпрацю військкомату та   шкіл, щоб старшокласники могли краще ознайомитись з військовою амуніцією, зброєю, а в перспективі – організовувати не тільки спортивні змагання, а й військово-патріотичні.

При обговоренні питання Про закриття колишнього єврейського кладовища в м. Острозі та передачі його території під Парк культури та відпочинку трудящих знову ж таки звучали різні судження з цього приводу. Дехто з присутніх погоджував таке рішення. Однак депутат Григорій Аршинов заявив, що кладовище – це земля з обрядом поховання, і якщо закривати його, то належним чином, а не перетворювати на парк. Адже таке рішення передбачатиме постійний нагляд за парком, посадку дерев тощо, а втручатись і порушувати «спокій» померлих – не відповідає українським традиціям і є гріхом.

Тривалу дискусію викликало обговорення будівництва спортивного комплексу на території біля Острозької ЗОШ №1. Зокрема, депутат Ігор Кузьменко заявив, що на загальних зборах школи багато батьків та педагогів не підтримали вибір цієї території, оскільки це може зашкодити будівлі школи. Вона побудована на насипних ґрунтах, а також це будівництво може стати довгобудом. Присутні депутати висловлювали думки, що кращої території, ніж біля школи, в Острозі не знайти. Оскільки в денну пору цей комплекс слугуватиме для школярів спортивним залом, а у вечірню – там зможуть займатись усі охочі жителі міста. Було вирішено ще раз належно проінформувати про це питання на сторінках місцевої газети, розповісти і батькам учнів, і мешканцям міста про безпечність, зручність та доцільність побудови такого комплексу на зазначеній території.

На завершення міський голова розповів, що делегація з Острога вже знаходиться в Луганській області та передає подарунки діткам міст Щастя та Станиці Луганської, подякував усім, хто долучився до цієї акції та щиро привітав усіх присутніх з наступаючим Новим роком та Різдвом Христовим.

Євгенія ПОЛІЩУК

№1 від 3 січня 2015 р. Категория: Міська рада | Просмотров: 241 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]