Четвер

25.04.2019

01:20

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Чи готові до форсмажору?
Упродовж трьох днів в Острозі і районі працювала комісія Рівненського обласного управління Державної інспекції техногенної безпеки, яка перевіряла стан готовності районних і міських служб цивільного захисту (ЦЗ) до дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій (НС). Їх висновки були оприлюднені на розширеній нараді, яка відбулась у п’ятницю, 22 червня, у залі засідань районної ради. У її роботі брали участь керівники міста та району, підприємств, установ та організацій, начальники служб ЦЗ, сільські голови.

У звіті комісії, яку очолював начальник Рівненського обласного управління Державної інспекції техногенної безпеки, полковник служби цивільного захисту Сергій Юра, відзначалося, що всі необхідні заходи, які спрямовані на недопущення виникнення НС, пожежної і техногенної безпеки на Острожчині здійснюються. Потім детально аналізувалася організація роботи з виконання вимог законодавчих, інших нормативно-правових актів з питань виконання заходів цивільного захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій; організація роботи з попередження надзвичайних ситуацій і підвищення сталого функціонування об’єктів в умовах НС, контроль за впровадженням заходів попередження; функціонування системи оповіщення та інформування населення; створення, збереження, раціональне використання матеріальних ресурсів необхідних для ліквідації НС; стан інженерного, радіаційного, хімічного, медичного, біологічного захисту населення та територій від НС; евакуаційні заходи та транспортне забезпечення; готовність сил до ліквідації НС; стан об’єктів життєзабезпечення; велась мова про практичну перевірку служб після умовних ввідних, наприклад, в Острозькій ЦРЛ про вибух кисневих балонів та ін. У доповіді заступника голови комісії акцентувалась увага присутніх на позитивах в роботі відповідних служб і організацій, а також на проблемних питаннях та упущеннях, над якими слід зосередити свою увагу, щоб зробити наше життя безпечнішим.

Іван ГЛУШМАН
Просмотров: 323 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 5.0/2
Всего комментариев: 1
1 patron  
Звичайно всіх НС уникнути не вдастся в будь якому випадку, але це потрібна справа. І чим пильніше та професійніше ДІТБУ буде працювати тим безпечніше зможуть почуватись наші громадяни

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]