Вівторок

23.04.2019

21:15

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Чим ви керуєтесь при виборі аптеки для придбання ліків?
Василь ПОЛІЩУК, працівник Державного історико-культурного заповідника м. Острога:
– Я рідко купляю ліки. У нашій родині, в основному, це робить моя дружина. Вона, швидше за все, вибере ту аптеку, в якій певні ліки дешевші. Перед тим вона може обійти всі фармацевтичні заклади торгівлі і визначить, де краще придбати необхідне. Я не люблю це робити і купую, швидше за все, там де ближче.Ірина ЗАВЕРУХА,
вчитель Острозької ЗОШ І-ІІІ ст. №1:
– Краще попередити – ніж лікувати. Саме такому принципу я слідую. А найкращим профілактичним засобом, а разом з тим і лікувальним, є використання не хімічних препаратів, а трав. Сьогодні вони продаються у великих кількостях у звичайних і спеціалізованих аптеках. Приємно, що нещодавно остання відкрилася в нашому місті. Тож там я є частим відвідувачем. Трави – це природні ліки, яких не можна передозувати і не виникає залежність від них, вони діють комплексно. Разом з тим, вважаю, що не слід відмовлятись і від фармацевтичних засобів, у крайніх випадках. Тож не оминаю і звичайні аптеки при потребі чи призначенню лікаря. Саме він мені радить фіточаї, а інколи і звичайні ліки. Їх я купляю у найближчій аптеці. Там добре обслуговують і ціни помірні.


Леонід Миколайович,
тимчасово не працюючий:
– Нещодавно я мав травму руки і тривалий час лікувався. За цей час я став клієнтом однієї з аптек міста. Приємно, що вона працює цілодобово, там є знижки, знаходиться у зручному місці. Тож коли виникає потреба придбати щось із медпрепаратів я йду в «свою» аптеку, в будь-який час доби.
Тетяна ЛІННИК,
художник:
– В аптеку, як і до лікарів, доводиться навідуватись часто. Щодо фармацевтів, то скажу, що йду конкретно до одного, дуже хорошого спеціаліста. Його послугами користуюсь вже давно і переконалась, що це справжній, знавець своєї справи, лікарських засобів і хороша людина. Він завжди порадить, що краще придбати з призначеного лікарями, дешевше, а без чого можна обійтись. Поряд з дорогими ліками, добре розрекламованими, є дешевші замінники, які мало чим поступаються дорогим. Ось він і рекомендує, як отримати хороше лікування за меншу ціну. Дуже добре, що є такі люди, у яких на першому місці стоїть здоров’я людей, а не збагачення.Олена,
пенсіонерка:
– Через вік, хвороби я часто змушена відвідувати лікарів і аптеки. На жаль, сьогодні лікарі після кожного прийому виписують багато рецептів. Трапляється, що ескулап наполегливо радить придбати виписані ним препарати конкретно в певній аптеці, навіть на її фірмовому бланку. Зачасту там дорожче, ніж в інших. Тоді я ігнорую ці «корисні поради» і купляю ліки, а інколи дешевші замінники, в тій аптеці, де мені вигідніше. Інколи, через брак коштів, використовую для свого лікування трави та інші народні методи. Це і корисніше, і дешевше.

Думками острожан цікавився Іван ГЛУШМАН
Просмотров: 337 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]