Середа

24.04.2019

19:00

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Чисте місто – справа кожного
Вже не раз на сторінках газети піднімалося питання чистоти міста і відповідальності кожного за його зовнішній вигляд, за порядок біля власного будинку. Однак байдужість людей та ігнорування правил поводження з відходами сьогодні залишається проблемою.


Адміністрація, працівники нашого підприємства постійно проводять роз’яснювальну роботу з населенням щодо необхідності виконувати правила благоустрою, адміністративної відповідальності за створення стихійних сміттєзвалищ. Ми наголошуємо на тому, що за вивіз сміття потрібно платити, що не можна викидати сміття біля контейнерів, підпалювати його, що засмічення вулиць псує нашу екологію і зовнішній вигляд міста. Але добровільно прибирати стихійні смітники люди не поспішають, псують урни для сміття, контейнери влітку заповнюють зіллям, часто-густо будівельним сміттям, а зараз – обрізаним гіллям. Ось і створюється ситуація, коли контейнер не заповнений, а відро з сміттям туди викинути не можливо. Хоча порізати те гілля не важко, щоб і завантажити його можна було механізовано для вивозки, і при цьому не завдавати незручностей сусідам.

Для того, щоб запобігти таким випадкам, ми будемо на контейнери прикріплювати таблички-пам’ятки поводження з твердими побутовими відходами і контактним телефоном підприємства.

Хочу зазначити, що сьогодні на краще змінилася ситуація на Новому місті з смітниками. Там ОКП «Водоканал» робить кільцевий об’їзд двома одиницями техніки, забираючи сміття. Хоча ще не всі жителі того мікрорайону заключили угоди на вивіз сміття. Сьогодні найпроблемнішими ділянками залишаються площа Івана Федорова, район синагоги, Братського кладовища, вулиці Городище, 32, Павлюка, Садова біля молитовного будинку. Там сміттєзвалища вражають!

Хочемо попередити острожан, що створюємо робочі комісії для покарання порушників. Попереджаємо, що сміттярям– порушникам загрожує штраф в розмірі 340-1360 гривень. Суму визначатиме адмінкомісія, на яку подаватимемо протоколи. Тож задумайтесь, чи варто ризикувати? Маєте потребу у вивезенні будівельного сміття чи гілля – звертайтесь у «Водоканал», замовляйте машину, трактор, оплачуйте послугу і прибирайте сміття цивілізовано. Вивіз 1 куба твердих відходів коштує 52 грн. 66 коп. Одна година роботи ГАЗ-53 самоскид з пальним – коштує 165 грн. 92 коп., трактор Т-16 – 104 грн. 02 коп. Порівняйте це з сумою штрафу і зробіть правильні висновки. Тож сподіваємось на взаєморозуміння!

Петро ІЩУК, майстер з санітарної очистки міста ОКП «Водоканал»

Просмотров: 297 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]