Вівторок

23.04.2019

21:36

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Чому не вивозиться сміття?
У вівторок вранці до редакції «Замкової гори» зателефонували острожани з проханням роз’яснити через газету, чому на вулицях Древлянська, Городище, Гагаріна не вивозиться сміття. І хоча газета вже не раз розповідала про причини комунальних проблем, питання читачів одразу ми переадресували першому заступнику міського голови В. Ундіру:  

– Головна проблема – це те, що не йдуть проплати через казначейство. Щодня ми буквально «вибивали» по 2 тисячі на газ для КП «Водоканал», яке цим видом палива заправляло сміттєвози в міру поступлення коштів. Тобто говорити, що сміття не вивозиться не можна. Так, були перебої, не регулярне прибирання, до якого важко звикнути після звичної щоденної вивозки, – пояснює Віталій Олександрович.

Додає, що угода на заправку техніки була підписана із заправкою «Кризоліт», яка давала пальне у борг. Сьогодні вона вже не функціонує, газу там нема і в борг пальне вже не візьмеш. Співрозмовник телефонує директору КП «Водоканал» І. Войтову, щоб уточнити ситуацію. Той повідомляє, що вранці (вівторок) вийшло на прибирання два сміттєвози, які працюють на бензині.

– Зараз потрібно почекати, потерпіти поки залагодиться ситуація з казначейством. Разом із тим, хочу нагадати про те, що в смітники викидають і будівельне сміття, і гілля, яке прибирати комунальники не зобов’язані. Але роблять це. Зараз почалася ще і посипка доріг. Сніг випав, а дороги в нас посипані. Посипочна техніка працює на бензині. І теж потребує коштів, – продовжує перший заступник, а до його кабінету входить острожанин Сергій Загородній. Він просить, аби на вулиці Будьонного, де зроблена дорога, задля безпеки посипали два горбки. Там, за його словами, вже утворилась сковзанка. Прохання одразу переадресовується керівнику КП «Водоканал».

Олена ТОЛОЧИК
Категория: Благоустрій і комунальна сфера | Просмотров: 219 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]