П'ятниця

26.04.2019

17:35

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Чому Острог був без води?
Кінець минулого тижня ознаменувався для острожан комунальними неприємностями: через аварію водопроводу було припинено водопостачання у місті. Причинами аварії і її ліквідацією «Замкова гора» поцікавилась у директора КП «Водоканал« Валерія Броновицького:

– Насамперед хочу відзначити, що про відключення води ми попереджуємо острожан тоді, коли виконуємо планові ремонти водопроводу. У випадку, який стався минулого тижня, про попередження не могла іти мова, адже це були форсмажорні обставини. Вночі з четверга 16 лютого на п’ятницю ми змушені були відключити мікрорайон вулиці Будьонного, адже при повороті на вулицю Городище сталася аварія розвідного вузла і 3 водопровідних труб. Справа в тому, що водопровід знаходиться на схилі, і одна з версій причини аварії – рух автівок і, як наслідок, зсув землі. Масштабність аварії змусила нас не обмежитись відключенням одного мікрорайону, довелося відключати все місто. В п’ятницю бригада працювала до пізнього вечора. Частина міста від кафе «Сова» до автостанції, околиці були постійно з водою, а центр – без. В суботу увечері вода в оселях острожан з’явилася, крім вулиці Будьонного. На деяких вулицях відсутня вода і понині у зв’язку з промерзанням водопроводу.

Для ліквідації аварії ми викликали з Рівного спеціальну машину для прочистки каналізації «Крот». Ліквідація наслідків цієї аварії триватиме ще орієнтовно місяць, що призведе до незручностей руху по цій ділянці дороги. Загалом ліквідація аварії – це непередбачувані значні фінансові затрати.

Хочу звернутися до острожан з проханням бути готовими до таких форсмажорних подій і мати воду про запас.

Олена ТОЛОЧИК
Просмотров: 559 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]