Вівторок

23.04.2019

04:56

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Чому знову екстрений випуск?
Шановні читачі!

Сьогодні ви знову тримаєте в руках екстрений випуск «Замкової гори». З’явився він не з доброї причини, а, на превеликий жаль, завдяки загостренню широкомасштабної війни, яку продовжує вести режим Януковича проти волелюбивого українського народу. Замість того, щоб шукати дієві шляхи мирного врегулювання конфлікту, влада, в порушення основних принципів парламентаризму, прийняла «диктаторські» закони, амністувала тих, хто бив людей, знущався над ними. На вулиці Грушевського в Києві режимом перейдено межу допустимого, коли загинула перша людина, пролита кров мирних протестувальників.
  

Переглядаючи програми незалежних телеканалів, читаючи статті в Інтернеті, слухаючи радіо на кшталт «Ера», стає страшно від того, що діється в країні. Такі дії, як викрадення людей (навіть випадкових перехожих), побої (без причин, часто лише за те, що людина розмовляє українською), постріли снайперів, застосування водометів при температурі нижче мінус 5 градусів, травматичної зброї, знущання над протестувальниками характерні для злочинних угрупувань, але аж ніяк не для правоохоронців. Озвірілі беркутівці з перших днів протис­тоянь втратили такий статус і заслуговують, щонайбільше, на звання – силовики. Терпіти наругу народ більше не міг. Те, чого не могла організувати опозиція, навіть після арешту Юлії Тимошенко, зробив, причому вже вдруге, «гарант». Без великої пот­реби, побивши мирних студентів, протестувальників (мирні акції вже наближалися до кінця і тривали б максимум 1-3 дні), обурених відмовою від євроінтеграції, людина, яка перебуває на посаді Президента України, розпочала війну проти українського народу. Що характерно, як і  Гітлер, о 4 годині ранку.

У цьому номері, лише на 2 сторінках (більше не встигаємо зробити за один день), ми хочемо донести позицію влади міста щодо ситуації в державі, коротко проінформувати про інші події в Острозі та країні. Коли вийде наступний номер «Замкової гори» – важко сказати. Під час підготовки цієї газети до друку, в Україні тривали активні дискусії, чи буде введено у вівторок, 28 січня, Верховною Радою надзвичайний стан чи ні. Якщо так, то нас­тупний номер вийде тільки після відміни НС. Сподіваємося, що регіонально-комуністична більшість не насмілиться на крок, який може приз­вести до ще більше непередбачуваних наслідків.

Іван ГЛУШМАН, в.о. головного редактора газети «Замкова гора», член Національної спілки журналістів України
Просмотров: 209 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]