П'ятниця

26.04.2019

17:09

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Чорнобиль – символ безмежної мужності ліквідаторів

Пекельний вогонь Чорнобиля опалив землю і душі мільйонів українців 26 квітня 1986 року. Аварія на ЧАЕС увійшла в історію, як найбільша техногенна катастрофа, що привела до негативних екологічних, медичних, соціально-економічних наслідків. 

Чорнобиль – не лише велика трагедія, а й символ безмежної мужності багатьох тисяч наших земляків. Чорнобильська катастрофа завдяки самопожертві ліквідаторів аварії стала символом жертовності в ім’я Батьківщини, в ім’я мільйонів людей та прийдешніх поколінь. Ризикуючи своїм життям та здоров’ям, вони виконали свій обов’язок і захистили людство від згубного впливу і подальшого розповсюдження радіації.

Незважаючи на складне економічне становище, Україна самостійно фінансує витрати на подолання наслідків аварії. Ми не маємо права забути сім’ї загиблих та померлих ліквідаторів.  14 грудня – День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. В цей день хочеться згадати тих, хто своєю мужністю та героїзмом зупинили катастрофу. Вічна пам’ять тим, чиє життя передчасно обірвала Чорнобильська трагедія, людська шана та вдячність героям -ліквідаторам.

В управлінні праці та соціального захисту населення виконкому  Острозької міської ради станом на 1 грудня 2014 року перебуває на обліку 57 ліквідаторів наслідків Чорнобильської катастрофи: І категорії – 10 осіб, ІІ категорії – 32 особи, ІІІ категорії – 15 осіб. Державою гарантований со­ціальний захист постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи. Так в 2014 році виплачено компенсацій на суму 183,8 тис. грн., оздоровлено в санаторіях України 5 осіб. Це дуже маленька частка проти того, що держава завинила перед цими людьми. Завдяки їм вдалося захистили людство від згубного впливу і подальшого розповсюдження радіації. Дякуємо вам за вашу мужність, героїзм та бажаємо вам і вашим родинам міцного здоров’я, миру та злагоди.

Ірина МІЛІЩУК,
начальник відділу  з питань захисту потерпілих внаслідок Чорнобильської катастрофи та інвалідів міста

№51 від 13 грудня 2014 р. Категория: Пенсії, соціальний захист і охорона праці | Просмотров: 272 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]