П'ятниця

26.04.2019

04:42

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Цікава і захоплююча мандрівка

Ось і блиснуло перше сонечко! Дуже багато діток з’я­ви­лося на дворі. За зиму вони засумували, сидячи по домівках. Та й довгождані весняні канікули не забарились. Багато хто з батьків не морочать собі голову, куди ж дитину подіти? Будуть бігати у дворі. Та й у багатьох нема ні часу, ні можливості забезпечити якісь нові враження дитині. Але ж їм це потрібно! Адже втомилися вони не менше за дорослих, «працюють» за партами півробочого дня.  

Ось тому вчитель Ост­розького НВК «Школа І-ІІІ ст.-гімназія» Олена Ковлєва вирішила на канікулах працювати не лише з паперами, яких, повірте немало, а відвезти дітей до Рівного. Там, звичайно, є можливість дітям і погуляти, і від­почити.

О 9 годині школярі зібралися на центральній площі. У всіх дітей був піднесений настрій, чекали на щось новеньке. Надії їхні не були марними. Школяриків повезли до «Леопарку», де вони змогли набігатись, наплигатись, скільки їм хотілося. Каталися на машинках, підстрибували до стелі на батутах, лазили, наче мавпенята, по гіркам. Дуже зголодніли! І ось вони в «Макдональдсі». Деякі діти там були вперше. І нічого страшного, що не вміють правильно відкрити коробочку. Вели себе бездоганно. Мені, як мамі, було дуже приємно це спостерігати. Усі без винятку чули голос і вчителя, і супроводжуючих. Це, безумовно, досягнення їхнього класовода Олени Олександрівни.

Вийшли усі задоволені, щасливі та потомлені. І де поділися ці маленькі, швидкі котенятка, які ще недавно гралися біля автобуса? Ми, дорослі, дивувалися, гуляючи по гідропарку: «Дітки, фотографуємось!» А у відповідь тиша. Не хочуть, нема сили. Тільки виглядають, де ж той автобус?

Як мало треба для щастя дитини! Трохи уваги та любові.

Від імені батьків хочу подякувати нашій вчительці, яка знайшла час для дітей. Вона виховує та вкладає багато зусиль для гімназистів, які скоро стануть дорослими і будуть з вдячністю згадувати такі приємні моменти свого життя. Дякуємо!

Валерія ПАНЮК

№16 від 12 квітня 2014 р. Категория: Освіта і виховання | Просмотров: 248 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]