П'ятниця

19.04.2019

09:17

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Цікаві заходи в рамках місячника

З 1 по 31 жовтня в Острозькій ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 проводився Всеукраїнський місячник шкільної бібліотеки «Шкільна бібліотека – стратегічний партнер освіти». Для розкриття потенційних можливостей шкільної бібліотеки, підняття її престижу, упродовж місяця бібліотекою, учнівським, педагогічним колективами та батьківським активом проведені різноманітні масові заходи. 

Розпочався тиждень радіогазетою «Світ бібліотеки», яка ознайомила учнівський та педагогічний колектив з планом проведення Всеукраїнського місячника. Наступний цікавий захід – огляд літератури «Літературні голоси Рівненщини», в ході якого бібліотекар школи представила твори письменників і поетів Острожчини та Рівненщини. Учні ознайомилися із творчістю талановитих митців – земляків, насолоджуючись змістовною презентацією «Літературні горизонти Острожчини».

Сучасні програми шкільних курсів історії залишають мало часу для вивчення місцевої історії – основи пізнання історії рідного краю. Загальновідомо, що все починається з простого, малого, яке краще сприймається та пізнається. Тому бібліотекар школи Людмила Шевчук створила та представила авторський проект «Острог та історичні постаті», в якому зібрана та упорядкована інформація про знакові постаті української історії, культури, релігії, освіти, які проживали, навчалися і творили в нашому місті Острозі. Для тих читачів, хто хоче дізнатися більше про видатні постаті Острожчини, створено рекомендаційні списки літе­ратури.

Шкільна бібліотека започаткувала цікаву традицію – благодійну акцію «Випускники – шкільній бібліотеці». В ході акції випускники навчального закладу подарували бібліотеці школи художню літературу для різних вікових категорій.

Учитель образотворчого мистецтва Алла Кібірєва та Людмила Шевчук організували та провели конкурс серед учнів 5-8 класів на кращу емблему шкільної бібліотеки. Активну участь взяли учні 5 класу, а переможцем став  Михайло Мамчур.

Всі діти подібні до теплолюбних рослин. Їм потрібне «Сонце успіху», тому школа має стати тим щитом, який захистить, зігріє її тендітну унікальність і обов’язково запрограмує на успіх.

Кожна дитина так чи інакше схильна до словотворчості. Слово – найперший матеріал, комбінуючи та видозмінюючи який, дитина формує власну оцінку навколишнього. Збірка «Паросток» учениці 10 класу Інни Дубіцької є цьому підтвердженням. Під час презентації своєї книги молода поетеса школи коротенько розповіла свою біографію, історію створення віршів та зачитала кілька улюблених творів із збірки.

З кожним роком все більше ціняться вироби, створені своїми руками, а особливо – дитячими. Діти вкладають у вироби частинку свого серця і незвичайне бачення всього навколишнього, чого часто не помічають дорослі. Тому бібліотекар школи оголосила конкурс проектів «Книга своїми руками». Школярі настільки захопилися виготовленням книг, що запропонували продовжити роботу над своїми проектами до кінця навчального року.

Отож, за наслідками роботи можна сказати, що місячник шкільної бібліотеки – необхідний крок до об’єд­нання педагогічного, уч­нів­ського та батьківського колективів з метою популяризації діяльності шкільної бібліотеки.

Анастасія ШЕВЧУК,
педагог-організатор Острозької ЗОШ І-ІІІ ст. № 3

№ 48 від 22 листопада 2014 р. Категория: Освіта і виховання | Просмотров: 203 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]