Неділя

21.04.2019

21:20

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

ЦНАП – місце спілкування влади і громади міста
З набранням чинності 7 жовтня 2012 р. Закону  України  «Про адміністративні послуги»  в  Україні  активно розпочали створювати Центри надання адміністративних послуг (ЦНАП). До кінця року вони мають з’явитися у всіх містах обласного значення, а також і в Острозі. За задумом, ЦНАП — це своєрідне «єдине вікно», де громадянам надаватимуть увесь спектр адмінпослуг в одному приміщенні.  

29 березня 2013 року  сесія Острозької міської ради ухва­лила рішення про створення Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Острозької міської ради та затвердила Положення про його діяльність. ЦНАП працюватиме для створення зручних умов отримання острожанами адміністративних послуг, спрощення процедури їх отримання та поліпшення якості наданих послуг, а також як ефективний механізм запобігання корупції та усунення різного роду посередництва під час надання цих послуг.

Центр надання адміністративних послуг міськвиконкому буде розміщено в адмінбудівлі по вул. Кривоноса, 32, поруч  з будівлями центру зайнятості та газової дільниці.

Центр надання адміністративних послуг (ЦНАП) – місце спілкування влади і громади міста, де можна одержати будь-яку інформацію, консультацію чи послугу з відповідними побутовими умовами, компетентним і приязним персоналом.

Дозвільні центри, утворені відповідно до Закону України «Про дозвільну систему у сфері господарької дільності», є складовою частиною центрів надання адміністративних послуг, що створюються відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги».

Передбачається, що будь-яка юридична чи фізична особа, у випадку виникнення питань щодо процедури отримання необхідних дозволів, проведення реєстрації та інших дій, встановлених законодавством, як обов’язкові, може поставити їх в центрі адміністративних послуг і отримати відповідь.

Таким чином, з прийняттям Закону «Про адміністративні послуги» відтепер основним місцем, де громадяни зможуть отримувати більшість послуг для вирішення власних проблем від посадовців, стануть ЦНАПи.

Олександр КОРЕШНЯК, в.о. начальника Центру надання адміністративних послуг міськвиконкому
№21 від 25 травня 2013 р. Категория: Міська рада | Просмотров: 303 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]