Субота

20.04.2019

19:42

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Цього разу не всі проекти рішень затвердили

У вівторок, 21 жовтня, у кабінеті секретаря міської ради відбулося засідання виконавчого комітету Острозької міської ради. У його роботі, крім запрошених, взяли участь 8 із 11 членів міськвиконкому. Розглядались питання роботи міськвиконкому, заяви громадян, затверджено норми витрат на проведення спортивних заходів міського рівня. 

При обговоренні плану роботи засідання начальник відділу у справах дітей Галина Ковальчук запропонувала доповнити порядок денний питанням про призначення жительки нашого міста піклувальником неповнолітнього, опікун якого нещодавно помер. Через відсутність піклувальника, дитина позбавлена батьківського піклування, не може отримувати від держави належну матеріальну допомогу. Після короткого обговорення члени виконкому одноголосно затвердили план роботи засідання, в якому було дев’ять питань. Їх перелік був опублікований в «Замковій горі» № 42 від 11 жовтня ц. р. Проте, мушу нагадати, що восьме питання розглядалось на позачерговому засіданні виконавчого комітету. Про перебіг бурхливого затвердження скоригованих тарифів на теплову електроенергію та підігрів води Острозького комунального підприємства «Теплоенергія» ми коротко розповідали в тому ж номері і друкували рішення виконавчого комітету міської ради № 138 від 9 жовтня.

Після коротких доповідей тих, хто готував питання до розгляду (Леонід Сніщук, Оксана Веруцька, Ірина Волянюк, Олександр Стратюк, Галина Ковальчук, Сергій Кирилюк, Оксана Митрофанова), запитань, відповідей, уточнень, реплік, доповнень, обговорення – було затверджено переважну більшість із запропонованих проектів рішень. Проте, при розгляді заяв громадян, які стосувалися надання дозволу двом власникам квартир по вул. Гагаріна відключитися від центральної системи опалення (звичайно – після завершення цьогорічного опалювального сезону) і встановлення автономного опалення в квартирах по вул. Гагаріна та постановку на квартирну пільгову чергу викладача Острозької академії та членів її родини були відкладені на одне із наступних засідань. Проте, одноголосно члени виконавчого комітету прийняли рішення щодо призначення піклувальника для неповнолітнього, погодили надання містобудівних умов на будівництво гаража, забудову земельної ділянки, реконструкції квартири під магазин та офісне приміщення.

Після розгляду заяв громадян цьогомісячне чергове засідання виконавчого комітету Острозької міської ради було завершено.

Іван ГЛУШМАН

№44 від 24 жовтня 2014 р. Категория: Міська рада | Просмотров: 195 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]