Четвер

25.04.2019

00:49

Цього разу одного гола – замало
У неділю, 17 червня, відбулися матчі 5 туру чемпіонату Острозького району з футболу в першій лізі. Острожани грали на виїзді у Мощаниці і, на жаль, зазнали першої поразки в цьому чемпіонаті. Подібна доля спіткала вдома і вельбівненських футболістів…

А починалося для нашої команди все дуже добре. Вже одна з перших атак острожан на початку 2 хвилини гри призвела до взяття воріт суперника. Сталося це після розіграшу м’яча з кутової позначки. На навісну передачу своєчасно відгукнувся Володимир Прокопчук і майстерно головою переправив м’яч майже поряд зі штангою у правий від воротаря кут. Ведучи в рахунку, острожани продовжували гостро атакувати, діяли швидше і могли ще кілька разів змінити рахунок на свою користь. Натомість господарі не поспішали з атаками, здавалося, що вони хочуть виманити острожан від своїх воріт і тоді прорвати їх оборону. Зокрема, на 16 хвилині острожани втратили реальну можливість забити гол після подачі м’яча знову з кутової позначки. Потім було ще кілька моментів для взяття воріт, але м’яч вперто оминав ворота господарів. Наприкінці першого тайму темп гри помітно впав, команди більше грали в центрі поля, дорожили м’ячем і не поспішали з атаками. У такому темпі і закінчилась перша половина гри.

Другий тайм не став продовженням першого – господарі поля почали діяти гостріше. Вони кілька разів влучали у штангу і перекладину воріт острожан. Відчувалося, що у них ніби відкрилося друге дихання. Перехопивши ініціативу, господарі продовжували атакувати і на 22 хвилині другого тайму після атаки центром, м’яч було переадресовано на правий фланг атаки. Там виявився вільний від опіки гравець мощаницької команди і він точно вдарив по воротах – 1:1.

Мощаницькі футболісти не зменшували тиску на ворота нашої команди. І знову атака на 32 хвилині призвела до взяття воріт. М’яч з їх лівого флангу був переадресований на протилежний бік у нашому штрафному майданчику. Там знову виявився неприкритим гравець суперника, який спокійно забив гол у ворота ФК «Острог».

В останні хвилини гри острожани відчайдушно намагалися врятувати бодай очко. Кілька разів вони були близькими до успіху, але впертий м’яч оминав сітку воріт суперника, навіть після двох ударів острожан головою і ногою. Дуже шкода, що суддя не зарахував гол, забитий нашою командою в середині 2 тайму. В обопільних атаках, не зважаючи на дуже спекотну погоду, гра підходила до кінця. І на радість десь 30-м вболівальникам мощаницької команди таки прозвучав фінальний свисток, який зафіксував першу поразку острожан – 1:2. На мою думку, вони в цій грі заслуговували бодай на нічию, а то й на виграш. Впадає в очі, що їм чомусь не вдається реалізовувати голеві моменти, навіть при відчутній територіальній та ігровій перевазі, хоча гравці дуже стараються і повністю віддаються грі.

Наступну гру, завтра, острожани проведуть із дуже сильною командою села Грем’яче. В цьому турі вона у гостях з рахунком 2:0 здолала минулорічного чемпіона Острозького району ФК «Вельбівне». Нетішинська «Горинь» переграла хорівчан у себе вдома – 2:0. Верхівські футболісти вдома поступилися «Міражу» із Курган – 1:2. Поки що ФК «Острог» утримує за собою першу сходинку турнірної таблиці, випереджуючи на 1 очко грем’яцьку і мощаницьку команди.